Євро Гроші

Послуги мікрофінансових організацій в останні роки набувають все більшої і більшої популярності серед простого населення. Основна причина – можливість швидко, в віддаленому режимі, взяти онлайн кредит на невелику суму, а потім так само, у віддаленому режимі, повернути гроші.

В даний час на українському ринку мікрокредитування працюють сотні різних організацій, які навперебій пропонують свої послуги населенню. Одні з найбільш вигідних умов представлені в МФО Євро Гроші.

Кому видадуть мікрокредит в «Євро Гроші»?

Для того, щоб оформити мікрокредит у МФО ЕвроГроші, необхідно бути громадянином України віком 18-60 років. У позичальника повинен бути діючий паспорт, довідка про присвоєння ІПН, № банківської картки та мобільного телефону. Оформити кредит можуть жителі будь-якої області України за винятком жителів Криму і непідконтрольних зон Донбасу. Гроші зараховуються на банківську карту клієнта, точно так же відбувається і повернення отриманого кредиту.

Яку суму і на який термін можна отримати в МФО «Євро Гроші»?

При першому зверненні в МФО Євро Гроші позичальник може розраховувати на максимальну суму до 4 тисяч грн, терміном до 1 місяця. При наступних зверненнях розмір мікрокредиту збільшується до 10 тисяч гривень, терміни залишаються незмінними – максимальне кредитування здійснюється на строк до 30 діб.

При необхідності клієнт може продовжити дію кредитного договору (пролонгувати його), причому, пролонгацію можна здійснювати необмежену кількість разів за умови оплати відсотків, що набігли.

Покрокове отримання мікрокредиту в МФО «Євро Гроші»

Мікропозик оформляється через офіційний сайт Євро Гроші. Клієнт повинен пройти реєстрацію на сайті, вказавши свій № мобільного телефону та адресу електронної пошти. В особистому профілі необхідно вказувати достовірні особисті дані. Реєстрація на чужі дані буде розпізнано системою безпеки, і аккаунт клієнта буде заблокований без можливості відновлення.

Після закінчення процедури реєстрації клієнт повинен в Особистому кабінеті оформити заявку на отримання мікрокредиту, в якій вказати бажану суму кредиту і термін кредитування. Заявка проходить розгляд протягом 20-30 хвилин, і по ній приймається рішення.

У разі схвалення заявки клієнт повинен здійснити прив’язку своєї банківської картки до профілю в Особистому кабінеті. Якщо прив’язка пройшла успішно, на електронну пошту клієнта приходить кредитний Договір, з яким необхідно ретельно ознайомитися. Якщо клієнта все влаштовує, він відсилає СМС-код, який вказаний в договорі, тим самим, підписуючи його. Після підтвердження договору ваша заявка вважається виконаним – гроші прийдуть на карту протягом декількох хвилин.

Контактна і реєстраційна інформація

Офіційний сайт http://www.eurogroshi.com.ua/
Телефон +380443345327
Електронна пошта [email protected]
Юридична адреса 04071, м. Київ, вул. Нижній Вал 51
Графік роботи Працює цілодобово
Ліцензія Свідоцтво ІК №177 від 21.07.2016
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? SlonCredit УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky ЕвроГроши Cashberry Мікрокредит Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Кредит студентам Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Автоматичний онлайн кредит на карту ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль E-Groshi MisterMoney Твои Гроши Грошик Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Money4you OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan Твои гроши Євро Гроші TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць