Грошик

У житті кожного з нас бувають моменти, коли терміново потрібні гроші, а чекати немає часу. У таких ситуаціях справжніми рятувальниками можуть стати кредитні організації. Зі списку найпопулярніших важливо вибрати надійну, якій можна довіряти. Такий себе зарекомендувала фінансова онлайн компанія «Грошик».

Які умови кредитування в Грошик?

Щоб отримати бажану грошову суму, необхідно зробити всього кілька простих кроків:

  1. Визначитися, яка саме грошова сума потрібна, а також в які терміни зможете повернути кредитні кошти.
  2. Зареєструватися на сайті. Швидка і проста процедура. Додатково не потрібні будь-які підтверджують фінансовий стан довідки і поручителі.
  3. Заповнити заяву на отримання грошей. Тут потрібно буде вказати паспортні дані, індивідуальний ідентифікаційний номер та актуальні контактні дані.
  4. Вказати активну банківську карту.
  5. Дочекатися рішення кредитора. Найчастіше рішення приймається автоматично. А значить, чекати доведеться не довше пари секунд. Щоб уточнити деталі за заявою, з бажаючим взяти гроші в кредит клієнтом може зв’язатися фахівець компанії.
  6. Отримати гроші. Як тільки заяву буде схвалено, потрібно буде ознайомитися з договором і погодитися на його умови. Як тільки електронний договір буде підписант, система негайно перерахує кошти на ваш рахунок.

Також щоб отримати грошові кошти важливою умовою буде відсутність поганою кредитною історії. Мінімальний термін кредиту – тиждень. А максимальним терміном буде не більше 180 днів. В кредит можна взяти від 500 до 5000 грн. Відсоткова ставка за користування кредитними коштами в день – 2,1%. Приємним бонусом може стати надання кредиту на акційних умовах зі зниженою відсотковою ставкою. При цьому розмір такої ставки в кожному окремому випадку визначається індивідуально.

Кредити надаються без застави.

Як повернути кредит в Грошик?

Продовжити терміни використання кредитних коштів можна на наступних умовах:

  1. Оплатити всі відсотки за чинним кредитом на період використання.
  2. Сума виплат визначається для кожного клієнта окремо. Залежати вона буде від суми тіла кредиту і терміну його використання. Дізнатися точну суму можна в особистому кабінеті.

Повернути кредитні кошти кожен клієнт зможе в особистому кабінеті, а також в касах будь-яких фінансових установ України. Також повернути гроші можна в певних термінальних мережах, список яких вказується на сайті компанії.

Досвід читачів

  1. Коли терміново потрібні гроші, це реально порятунок! Швидко і просто для кожного! Не потрібно нікуди йти, в будь-який час дня і ночі можна отримати потрібну суму. А щоб не переплачувати, просто швидше поверніть гроші компанії і питання закрите!
  2. Я довго сумнівався і вибирав надійну компанію. Мені порадили Грошик. Тут все чітко і зрозуміло. Зручно, що не потрібна тяганина з документами і не потрібні поручителі.
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць