Грошик

У житті кожного з нас бувають моменти, коли терміново потрібні гроші, а чекати немає часу. У таких ситуаціях справжніми рятувальниками можуть стати кредитні організації. Зі списку найпопулярніших важливо вибрати надійну, якій можна довіряти. Такий себе зарекомендувала фінансова онлайн компанія «Грошик».

Які умови кредитування в Грошик?

Щоб отримати бажану грошову суму, необхідно зробити всього кілька простих кроків:

  1. Визначитися, яка саме грошова сума потрібна, а також в які терміни зможете повернути кредитні кошти.
  2. Зареєструватися на сайті. Швидка і проста процедура. Додатково не потрібні будь-які підтверджують фінансовий стан довідки і поручителі.
  3. Заповнити заяву на отримання грошей. Тут потрібно буде вказати паспортні дані, індивідуальний ідентифікаційний номер та актуальні контактні дані.
  4. Вказати активну банківську карту.
  5. Дочекатися рішення кредитора. Найчастіше рішення приймається автоматично. А значить, чекати доведеться не довше пари секунд. Щоб уточнити деталі за заявою, з бажаючим взяти гроші в кредит клієнтом може зв’язатися фахівець компанії.
  6. Отримати гроші. Як тільки заяву буде схвалено, потрібно буде ознайомитися з договором і погодитися на його умови. Як тільки електронний договір буде підписант, система негайно перерахує кошти на ваш рахунок.

Також щоб отримати грошові кошти важливою умовою буде відсутність поганою кредитною історії. Мінімальний термін кредиту – тиждень. А максимальним терміном буде не більше 180 днів. В кредит можна взяти від 500 до 5000 грн. Відсоткова ставка за користування кредитними коштами в день – 2,1%. Приємним бонусом може стати надання кредиту на акційних умовах зі зниженою відсотковою ставкою. При цьому розмір такої ставки в кожному окремому випадку визначається індивідуально.

Кредити надаються без застави.

Як повернути кредит в Грошик?

Продовжити терміни використання кредитних коштів можна на наступних умовах:

  1. Оплатити всі відсотки за чинним кредитом на період використання.
  2. Сума виплат визначається для кожного клієнта окремо. Залежати вона буде від суми тіла кредиту і терміну його використання. Дізнатися точну суму можна в особистому кабінеті.

Повернути кредитні кошти кожен клієнт зможе в особистому кабінеті, а також в касах будь-яких фінансових установ України. Також повернути гроші можна в певних термінальних мережах, список яких вказується на сайті компанії.

Досвід читачів

  1. Коли терміново потрібні гроші, це реально порятунок! Швидко і просто для кожного! Не потрібно нікуди йти, в будь-який час дня і ночі можна отримати потрібну суму. А щоб не переплачувати, просто швидше поверніть гроші компанії і питання закрите!
  2. Я довго сумнівався і вибирав надійну компанію. Мені порадили Грошик. Тут все чітко і зрозуміло. Зручно, що не потрібна тяганина з документами і не потрібні поручителі.