Gofingo

Gofingo (правильно читається російською як Гоуфінгоу) – кредітної організація, яка видає швидкі позики через Інтернет. Скористатися послугами МФО можна на всій території України.

Компанія входить в міжнародний холдинг, що працює в Чехії, Данії, Литві, а з 2015 – і у нас.

Коротенько про умови кредитування в Gofingo

Сервіс видає швидкі кредити на короткий термін і на невеликі суми. Точніше про умови:

 • взяти можна від 500 до 7000 грн;
 • повернути потрібно за термін від 1 до 30 діб.

Якщо ви розумієте, що вчасно погасити позику не встигнете – його можна продовжити. Пролонгація можлива на термін ще до 30 днів, але робити її якомога більше 1 рази (наприклад, якщо ви взяли позику на 12 днів, потім замовили пролонгацію на 7, не встигли погасити – можете продовжити ще). Для пролонгації треба тільки погасити відсотки, що набігли. Вона корисна, оскільки пролонгований кредит не вважається простроченим, і на нього не нараховуватимуться штрафи.

Повернути позику можна частинами і достроково. Обидва варіанти – вигідніше, ніж «звичайне» погашення одним платежем в кінці терміну, оскільки так клієнт платить за реальні дні користування. Наприклад, якщо ви взяли 7000 грн на 15 днів, на 5-ий день повернули 2000 грн – подальші відсотки будуть нараховуватися на решту 5000. І якщо ви погасили їх не на 15-ий день, а на 12-ий – відсотки будуть нараховані тільки за ці дні.

Як взяти онлайн-кредит в Гоуфінгоу?

Щоб отримати швидкий позику в Гоуфінгоу – діємо так:

 1. Натискаємо «Оформити заявку» (зелена кнопка). Вас перенаправить на сайт Gofingo, на якому і оформляється кредит.
 2. Реєструємося на свої мобільний і електронний ящик.
 3. Входимо в особистий кабінет.
 4. Заповнюємо всі поля в анкеті. Вказувати треба основні відомості про себе – ПІБ, дохід і його джерело, контактні дані.
 5. Прикріплюємо до анкети фото або скани паспорта та ІПН.
 6. В онлайн-калькуляторі на головній сторінці вибираємо повзунком потрібну суму і термін кредиту, і відправляємо заявку.
 7. Чекаємо, поки в СМС і на електронну скриньку прийде відповідь з рішенням. У цей час ваші документи, дані і кредитна історія перевіряються. В середньому це займає до півгодини в перший раз, і до 5-15 хвилин з другого разу.
 8. Прив’язуємо банківську карту. Для цього треба вказати в особистому кабінеті її номер, термін дії та CVV-код на зворотному боці. З рахунку спишеться сума до 1 грн (повернеться протягом 24 годин). Цю суму в копійках треба відправити у повторній СМС – як код підтвердження.
 9. Читаємо і підтверджуємо згоду з кредитним договором (його надішлють на електронну скриньку після прив’язки карти). Для підтвердження – шолом ще одну СМС.

Після «підпису» договору – отримуємо переклад на прив’язану карту протягом декількох хвилин.

Вимоги до позичальника в Gofingo

Якщо ви подаєте заявку в банк – вам нададуть цілий список вимог, яким ви повинні відповідати. Інакше або позику вам не схвалять, або поручительство перед нього погіршать.

У Gofingo все простіше: ви повинні мати громадянство України, і вам повинно бути від 18 до 65. Також у вас не повинно бути прострочених непогашених позик (принаймні великих).

В іншому – обмежень немає. У Gofingo можуть отримати швидкий кредит в тому числі такі категорії клієнтів:

 • пенсіонери;
 • студенти;
 • мами в декреті;
 • офіційно не працевлаштовані;
 • з поганою кредитною історією.

З документів – знадобиться лише паспорт та ІПН. Додатково для оформлення потрібні банківська карта, мобільний номер і електронна пошта. На рахунку карти має бути не менше 1 грн. Також для неї повинні бути дозволені Інтернет-операції, і на неї має бути дозволено приймати перекази від інших користувачів.

Контактна та реєстраційна інформація

Офіційний сайт https://www.gofingo.com.ua
Телефон +380443337305
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 04071, м. Київ, вул. Хорива,1А
Графік работи Сьогодні працює з 06:00 до 23:00
Ліцензія Свідоцтво ФК №1042 від 07.06.2018