Gofingo

Gofingo (правильно читається російською як Гоуфінгоу) – мікрокредітной організація, яка видає швидкі позики через Інтернет. Скористатися послугами МФО можна на всій території України.

Компанія входить в міжнародний холдинг, що працює в Чехії, Данії, Литві, а з 2015 – і у нас.

Коротенько про умови кредитування в Gofingo

Сервіс видає швидкі кредити на короткий термін і на невеликі суми. Точніше про умови:

 • взяти можна від 500 до 7000 грн;
 • повернути потрібно за термін від 1 до 30 діб.

Якщо ви розумієте, що вчасно погасити позику не встигнете – його можна продовжити. Пролонгація можлива на термін ще до 30 днів, але робити її якомога більше 1 рази (наприклад, якщо ви взяли позику на 12 днів, потім замовили пролонгацію на 7, не встигли погасити – можете продовжити ще). Для пролонгації треба тільки погасити відсотки, що набігли. Вона корисна, оскільки пролонгований кредит не вважається простроченим, і на нього не нараховуватимуться штрафи.

Повернути позику можна частинами і достроково. Обидва варіанти – вигідніше, ніж «звичайне» погашення одним платежем в кінці терміну, оскільки так клієнт платить за реальні дні користування. Наприклад, якщо ви взяли 7000 грн на 15 днів, на 5-ий день повернули 2000 грн – подальші відсотки будуть нараховуватися на решту 5000. І якщо ви погасили їх не на 15-ий день, а на 12-ий – відсотки будуть нараховані тільки за ці дні.

Як взяти онлайн-кредит в Гоуфінгоу?

Щоб отримати швидкий позику в Гоуфінгоу – діємо так:

 1. Натискаємо «Оформити заявку» (зелена кнопка). Вас перенаправить на сайт Gofingo, на якому і оформляється кредит.
 2. Реєструємося на свої мобільний і електронний ящик.
 3. Входимо в особистий кабінет.
 4. Заповнюємо всі поля в анкеті. Вказувати треба основні відомості про себе – ПІБ, дохід і його джерело, контактні дані.
 5. Прикріплюємо до анкети фото або скани паспорта та ІПН.
 6. В онлайн-калькуляторі на головній сторінці вибираємо повзунком потрібну суму і термін кредиту, і відправляємо заявку.
 7. Чекаємо, поки в СМС і на електронну скриньку прийде відповідь з рішенням. У цей час ваші документи, дані і кредитна історія перевіряються. В середньому це займає до півгодини в перший раз, і до 5-15 хвилин з другого разу.
 8. Прив’язуємо банківську карту. Для цього треба вказати в особистому кабінеті її номер, термін дії та CVV-код на зворотному боці. З рахунку спишеться сума до 1 грн (повернеться протягом 24 годин). Цю суму в копійках треба відправити у повторній СМС – як код підтвердження.
 9. Читаємо і підтверджуємо згоду з кредитним договором (його надішлють на електронну скриньку після прив’язки карти). Для підтвердження – шолом ще одну СМС.

Після «підпису» договору – отримуємо переклад на прив’язану карту протягом декількох хвилин.

Вимоги до позичальника в Gofingo

Якщо ви подаєте заявку в банк – вам нададуть цілий список вимог, яким ви повинні відповідати. Інакше або позику вам не схвалять, або поручительство перед нього погіршать.

У Gofingo все простіше: ви повинні мати громадянство України, і вам повинно бути від 18 до 65. Також у вас не повинно бути прострочених непогашених позик (принаймні великих).

В іншому – обмежень немає. У Gofingo можуть отримати швидкий кредит в тому числі такі категорії клієнтів:

 • пенсіонери;
 • студенти;
 • мами в декреті;
 • офіційно не працевлаштовані;
 • з поганою кредитною історією.

З документів – знадобиться лише паспорт та ІПН. Додатково для оформлення потрібні банківська карта, мобільний номер і електронна пошта. На рахунку карти має бути не менше 1 грн. Також для неї повинні бути дозволені Інтернет-операції, і на неї має бути дозволено приймати перекази від інших користувачів.

Контактна та реєстраційна інформація

Офіційний сайт https://www.gofingo.com.ua
Телефон +380443337305
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 04071, м. Київ, вул. Хорива,1А
Графік работи Сьогодні працює з 06:00 до 23:00
Ліцензія Свідоцтво ФК №1042 від 07.06.2018
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць