Глобал Кредит

Багато мікрофінансові організації в Україні почали свою роботу порівняно недавно. Але є компанії, які на ринку вже НЕ перший і НЕ другий рік. Наприклад – «Глобал Кредит», яка почала працювати в 2012 році. Компанія ліцензована Накцомфінуслуг в 2013 році (тобто працює на законних підставах).

Умови кредитування в «Глобал Кредит»

Гроші в «Глобал Кредит» можуть видати на таких умовах:

  • Сума позики: від 200 до 5000 грн при першому зверненні або в 10 000 грн для постійних клієнтів (друге звернення і далі).
  • Термін погашення: від 1 до 30 діб.
  • Пролонгація (продовження терміну погашення без додаткових штрафів): дозволена за умови погашення відсотків.
  • Способи отримання грошей: на карту будь-якого українського банку або готівкою у відділенні.
    Необхідні документи: паспорт та ІПН.

Середній термін отримання грошей (починаючи з реєстрації особистого кабінету) – до 40-60 хвилин. Якщо ви вже зверталися в «Глобал Кредит» то гроші можна отримати швидше: протягом 20-30 хвилин.

Вимоги до клієнтів в «Глобал Кредит»

«Глобал Кредит» надає позики громадянам України віком від 18 років. Єдине суворе обмеження – непогашений кредит в цій компанії може бути тільки 1 (тобто не можна взяти відразу 2 кредити в одній і тій же МФО).

Гроші можуть видаватися на будь-які цілі – в МФО НЕ будуть вимагати звіту в тому, на що і як ви їх будете витрачати.

Також є обмежень на RSS (Не потрібно офіційне місце роботи і довідка про доходи), не потрібні застави і поручителів.

Як оформити позику в «Глобал Кредит»?

Позику в «Глобал Кредит» можна отримати або через сайт, або у відділенні. Відділень в компанії кілька десятків – вони працюють в декількох великих містах (повний список і контакти кожного відділення є на сайті). У відділенні заявку можна подати тільки в робочий час.

Через сайт заявку можна подати в будь-який час доби і в будь-який день тижня. Для подачі заявки треба зареєструвати особистий кабінет і вказати інформацію про себе. Потім потрібно буде вказати потрібну суму і термін погашення, прив’язі карту і дочекатися розгляду (в середньому до 20 хвилин).

Якщо ваш запит схвалений (а «Глобал Кредит» схвалює майже всі заявки, по рідкісним винятком) – на пошту прийде кредитний договір. Його обов’язково треба прочитати: там прописані всі умови і відповідальність сторін. Потім його потрібно підтвердити через СМС-код.

Після відправки коду ваш кредит вважається відкритим – на карту гроші будуть переведені протягом декількох хвилин.

Якщо ви постійний клієнт (вже зверталися в «Глобал Кредит» по мікропозику) – взяти нову позику можна буде і швидше, і простіше (не доведеться знову прив’язувати карту і заповнювати інформацію про себе). Також постійні клієнти можуть оформити кредит через СМС, відправивши коротке повідомлення.

Контактна та реєстраційна інформація Глобал Кредит

Офіційний сайт https://globalcredit.ua/
Телефон +38 097 097 8888
Юридична адреса 01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7а
Графік работи Сьогодні працює з 08:00 до 20:00
Ліцензія Свідоцтво ІК №96 від 04.12.2012