Глобал Кредит

Багато мікрофінансові організації в Україні почали свою роботу порівняно недавно. Але є компанії, які на ринку вже НЕ перший і НЕ другий рік. Наприклад – «Глобал Кредит», яка почала працювати в 2012 році. Компанія ліцензована Накцомфінуслуг в 2013 році (тобто працює на законних підставах).

Умови кредитування в «Глобал Кредит»

Гроші в «Глобал Кредит» можуть видати на таких умовах:

  • Сума позики: від 200 до 5000 грн при першому зверненні або в 10 000 грн для постійних клієнтів (друге звернення і далі).
  • Термін погашення: від 1 до 30 діб.
  • Пролонгація (продовження терміну погашення без додаткових штрафів): дозволена за умови погашення відсотків.
  • Способи отримання грошей: на карту будь-якого українського банку або готівкою у відділенні.
    Необхідні документи: паспорт та ІПН.

Середній термін отримання грошей (починаючи з реєстрації особистого кабінету) – до 40-60 хвилин. Якщо ви вже зверталися в «Глобал Кредит» по мікропозик – то гроші можна Отримати швидше: протягом 20-30 хвилин.

Вимоги до клієнтів в «Глобал Кредит»

«Глобал Кредит» надає мікропозики громадянам України віком від 18 років. Єдине суворе обмеження – непогашений кредит в цій компанії може бути тільки 1 (тобто не можна взяти відразу 2 кредити в одній і тій же МФО).

Гроші можуть видаватися на будь-які цілі – в МФО НЕ будуть вимагати звіту в тому, на що і як ви їх будете витрачати.

Також є обмежень на RSS (Не потрібно офіційне місце роботи і довідка про доходи), не потрібні застави і поручителів.

Як оформити мікропозик в «Глобал Кредит»?

Мікропозик в «Глобал Кредит» можна Отримати або через сайт, або у відділенні. Відділень в компанії кілька десятків – вони працюють в декількох великих містах (повний список і контакти кожного відділення є на сайті). У відділенні заявку можна подати тільки в робочий час.

Через сайт заявку можна подати в будь-який час доби і в будь-який день тижня. Для подачі заявки треба зареєструвати особистий кабінет і вказати інформацію про себе. Потім потрібно буде вказати потрібну суму і термін погашення, прив’язі карту і дочекатися розгляду (в середньому до 20 хвилин).

Якщо ваш запит схвалений (а «Глобал Кредит» схвалює майже всі заявки, по рідкісним винятком) – на пошту прийде кредитний договір. Його обов’язково треба прочитати: там прописані всі умови і відповідальність сторін. Потім його потрібно підтвердити через СМС-код.

Після відправки коду ваш кредит вважається відкритим – на карту гроші будуть переведені протягом декількох хвилин.

Якщо ви постійний клієнт (вже зверталися в «Глобал Кредит» по мікропозик) – взяти нову позику можна буде і швидше, і простіше (не доведеться знову прив’язувати карту і заповнювати інформацію про себе). Також постійні клієнти можуть оформити кредит через СМС, відправивши коротке повідомлення.

Контактна та реєстраційна інформація Глобал Кредит

Офіційний сайт https://globalcredit.ua/
Телефон +38 097 097 8888
Юридична адреса 01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7а
Графік работи Сьогодні працює з 08:00 до 20:00
Ліцензія Свідоцтво ІК №96 від 04.12.2012
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць