Євро Гроші

Виникла ситуація, коли терміново потрібні гроші, але їх ніде взяти? Або є де взяти, але потрібно чекати, і немає такої можливості?

Простіше і швидше за все вирішити питання можна за допомогою мікрокредиту. Отримати його прямо зараз – гроші будуть на мапі не більше ніж через годину.

Кому видадуть мікрокредит в «Євро Гроші»?

На відміну від банків, мікрофінансові організації набагато простіше видають позики. З вимог до клієнтів – тільки український паспорт і ІПН. Не потрібно надавати довідку про доходи, поручителя або заставу.

Єдине сувора вимога – до віку: в МФО можна отримати кредит громадянам України від 18 до 60 років.

Обмежень за місцем проживання – немає: в «Євро Гроші» мікропозик може отримати будь-який громадянин України, незалежно від міста його проживання (крім АР Крим і зони АТО). Гроші видаються не в відділеннях, а приходять перекладом на карту. Заявка – теж подається дистанційно, через сайт – тобто вам не доведеться витрачати час і сили на дорогу до офісу і назад.

Яку суму і на який термін можна отримати в МФО «Євро Гроші»?

Умови кредитування в цій МФО такі:

  • Якщо клієнт звертається в перший раз – він може отримати кредит на суму до 4000 грн і на термін до 30 діб.
  • Постійні клієнти (вважається з другого звернення) – можуть отримати мікропозик на суму до 10 000 грн на термін до 30 діб.

Пролонгація – доступна. За необхідності ви можете продовжувати період погашення кредиту необмежену кількість разів. Для цього доведеться сплатити тільки відсотки, що набігли – ніяких штрафів або інших негативних наслідків не буде, якщо про це заздалегідь попередити співробітника.

Покрокове отримання мікрокредиту в МФО «Євро Гроші»

Мікропозики видаються тільки по онлайн-заявці, відправленої через сайт (тобто в відділенні або по телефону кредит оформити не можна).

Для отримання мікрокредиту вам треба обов’язково мати акаунт на сайті компанії «Євро Гроші». Для реєстрації ви можете використовувати телефон або електронну адресу. Обов’язковий нюанс: дані в профілі (паспортні та контактні) треба вказувати тільки свої особисті. На чужі дані реєструватися можна – система це автоматично визначить і заблокує вашу заявку і профіль.

Після створення облікового запису треба увійти в свій особистий кабінет. Для подачі заявки треба вказати потрібну суму і термін, за який ви повернете гроші, і натиснути кнопку «Отримати кредит».

Відправлену заявку розглядає автоматична система перевірки і співробітник МФО. В середньому перевірка займає до 20 хвилин.

Якщо все заповнено правильно, і кредит схвалений – вам потрібно прив’язати карту до профілю (ввести її дані і потім ввести код з СМС). Для прив’язки на рахунку заблокується сума в кілька гривень (які розблоковуються приблизно протягом 1 дня).

Після прив’язки карти залишається тільки «підписати» кредитний договір. Документ прийде на пошту, а «підписати» його потрібно через СМС-код. Після підтвердження договору ваша заявка вважається виконаним – гроші прийдуть на карту протягом декількох хвилин.

Контактна та реєстраційна інформація Євро Гроші

Офіційний сайт http://www.eurogroshi.com.ua/
Телефон +380443345327
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 04071, м. Київ, вул. Нижній Вал 51
Графік работи Працює цілодобово
Ліцензія Свідоцтво ІК №177 від 21.07.2016
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць