Євро Гроші

Виникла ситуація, коли терміново потрібні гроші, але їх ніде взяти? Або є де взяти, але потрібно чекати, і немає такої можливості?

Простіше і швидше за все вирішити питання можна за допомогою кредиту. Отримати його прямо зараз – гроші будуть на мапі не більше ніж через годину.

Кому видадуть кредит в «Євро Гроші»?

На відміну від банків, мікрофінансові організації набагато простіше видають позики. З вимог до клієнтів – тільки український паспорт і ІПН. Не потрібно надавати довідку про доходи, поручителя або заставу.

Єдине сувора вимога – до віку: в МФО можна отримати кредит громадянам України від 18 до 60 років.

Обмежень за місцем проживання – немає: в «Євро Гроші» кредит може отримати будь-який громадянин України, незалежно від міста його проживання (крім АР Крим і зони АТО). Гроші видаються не в відділеннях, а приходять перекладом на карту. Заявка – теж подається дистанційно, через сайт – тобто вам не доведеться витрачати час і сили на дорогу до офісу і назад.

Яку суму і на який термін можна отримати в МФО «Євро Гроші»?

Умови кредитування в цій МФО такі:

  • Якщо клієнт звертається в перший раз – він може отримати кредит на суму до 4000 грн і на термін до 30 діб.
  • Постійні клієнти (вважається з другого звернення) – можуть отримати кредит на суму до 10 000 грн на термін до 30 діб.

Пролонгація – доступна. За необхідності ви можете продовжувати період погашення кредиту необмежену кількість разів. Для цього доведеться сплатити тільки відсотки, що набігли – ніяких штрафів або інших негативних наслідків не буде, якщо про це заздалегідь попередити співробітника.

Покрокове отримання кредиту в МФО «Євро Гроші»

Кредити видаються тільки по онлайн-заявці, відправленої через сайт (тобто в відділенні або по телефону кредит оформити не можна).

Для отримання кредиту вам треба обов’язково мати акаунт на сайті компанії «Євро Гроші». Для реєстрації ви можете використовувати телефон або електронну адресу. Обов’язковий нюанс: дані в профілі (паспортні та контактні) треба вказувати тільки свої особисті. На чужі дані реєструватися можна – система це автоматично визначить і заблокує вашу заявку і профіль.

Після створення облікового запису треба увійти в свій особистий кабінет. Для подачі заявки треба вказати потрібну суму і термін, за який ви повернете гроші, і натиснути кнопку «Отримати кредит».

Відправлену заявку розглядає автоматична система перевірки і співробітник МФО. В середньому перевірка займає до 20 хвилин.

Якщо все заповнено правильно, і кредит схвалений – вам потрібно прив’язати карту до профілю (ввести її дані і потім ввести код з СМС). Для прив’язки на рахунку заблокується сума в кілька гривень (які розблоковуються приблизно протягом 1 дня).

Після прив’язки карти залишається тільки «підписати» кредитний договір. Документ прийде на пошту, а «підписати» його потрібно через СМС-код. Після підтвердження договору ваша заявка вважається виконаним – гроші прийдуть на карту протягом декількох хвилин.

Контактна та реєстраційна інформація Євро Гроші

Офіційний сайт http://www.eurogroshi.com.ua/
Телефон +380443345327
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 04071, м. Київ, вул. Нижній Вал 51
Графік работи Працює цілодобово
Ліцензія Свідоцтво ІК №177 від 21.07.2016