0Експрес кредит від MisterCash

Експрес кредит

Супершвидкі кредити від МістерКеш

Гостра нестача грошей на щось дуже важливе для вас і вашої родини – як ви вирішуєте такі матеріальні проблеми, якщо раптом вони трапляються? Можна попросити допомоги у забезпечених родичів, заможних друзів, багатих партнерів по бізнесу або роботодавців. Але якщо ваше прохання про строкову позику залишиться без відповіді, вам потрібен фінансовий партнер: банк, мікрофінансова організація або ломбард. Де ж найкраще, вигідніше і надійніше отримати експрес кредит в Україні?

Отже, припустимо, ви вирішили оформити експрес кредит у банку, в якому ви обслуговуєтеся (депозити, оплата комунальних витрат, купівля валюти, тощо). Все потрібно вирішити максимально швидко:

  • Зібрати всі необхідні документи (крім паспортних даних, індивідуального номера платника податків ІПН, обов’язково потрібна довідка про доходи). І, якщо з паспортом та ІПН проблем у вас не повинно бути (до речі, пам’ятаєте, що потрібно надавати в банк оригінали цих документів, тоді як в будь-якій МФО можна обійтися тільки наданням коректних даних), то отримання довідки про доходи займе якийсь час. А у деяких майбутніх позичальників, які не мають офіційного працевлаштування або зареєстрованого приватного підприємництва, такий документ пред’явити банку навряд чи вийде. Без документа, що підтверджує ваш офіційний дохід, в банку взяти експрес кредит на карту неможливо!
  • Знайти поручителів, що може бути складно зробити за короткий період часу.
  • Якщо мова йде про велику суму понад 10 тисяч гривень, банк, швидше за все, зажадає заставу.

Як тільки банк прийме у вас всі документи, почнеться період банківського скорингу і прийняття рішення комісії щодо вашої кандидатури, дати вам позику чи ні. Такі перевірки і рішення можуть зайняти кілька днів і навіть кілька тижнів, так що в банку говорити про експрес, тобто терміновий кредит, не доводиться.

Швидкі позики в ломбарді беруть часто, але ломбарду потрібно нести цінності в заставу, а це ризик розлучитися назавжди з дорогими вам і вашій родині речами, якщо не вийде вчасно викупити їх.

Отже, залишається єдино вірний варіант – онлайн експрес кредит готівкою в мікрофінансовій організації. Ласкаво просимо в МістерКеш – ми чекаємо від вас онлайн дані вашого паспорта, ІПН, номер банківської карти, очікувану суму позики, потім супероперативно перевіряємо ваші дані і висилаємо кредитний договір. Уважно вивчіть договір надання позики і дайте онлайн свою згоду з його умовами. Вже дуже скоро ви отримаєте очікуваний експрес позику на свою банківську карту.

Експрес-кредит в Містер Кеш — швидко, надійно, вигідно!

Клієнти можуть розраховувати на дуже вигідні умови кредитування в Містер Кеш. Флагманський продукт працює під назвою «Експрес-кредит».

Перевіримо, наскільки швидко і легко доступна ця позика.

Характеристики пропозиції

Швидкий кредит надається нашою небанківської компанією, та відрізняється від аналогічних продуктів конкурентів наступними елементами:

  • Максимальна сума кредиту 15 000 гривень.
  • Безпечна фіксована процентна ставка.
  • Виділення кредиту на будь-які цілі.
  • Ніяких довідок з місця роботи не потрібно.
  • Ніяких додаткових гарантій або поручителів не потрібно.
  • Гроші надходять на ваш рахунок протягом 15 хвилин після схвалення заявки.
  • Формальності зведені до мінімуму.

Всі бажаючі скористатися послугою «Експрес-кредит» від Містер Кеш повинні знати, що: для того, щоб мати можливість подати заявку на отримання кредиту, вам повинно виповнитися 18 років, повинен бути паспорт громадянина України, картковий рахунок в банку і мобільний телефон. Рішення про кредитування приймається протягом 15 хвилин.

Кредит для тих, хто шанує і поважає свій час

Кредитна пропозиція «Експрес-кредит», адресована клієнтам нашої компанії, заснована на простій процедурі надання кредитів в дійсно дуже короткі терміни. Однією з найбільших переваг цієї пропозиції є те, що вона призначена для всіх, хто досяг 18 років. Така вигідна пропозиція фінансування зустрічається вкрай рідко — тому, якщо вам потрібно фінансування, треба проаналізувати кредитну пропозицію від Містер Кеш!

Різні цілі кредитування в Містер Кеш

Зосередьтеся на найважливішому для вас, не турбуючись про фінансове майбутнє своєї сім’ї. На що можна виділити додаткові кошти з експрес-кредиту? Для ваших мрій і цілей — погашення поточних зобов’язань або давно відкладених планів.

Прості правила

Подати заявку на отримання кредиту готівкою можна на нашому сайті. І, що найголовніше, ви можете подати заявку з будь-якого місця, де є доступ в Інтернет, Гроші з’являться на вашому рахунку вже через 20 хвилин після позитивного рішення за заявкою.

Акції від Містер Кеш для нових клієнтів

Ми підготували привабливі акції для нових клієнтів! У Містер Кеш ви можете отримати перший кредит під 0% — без зайвих формальностей, для будь-яких цілей. Звертайтеся, щоб дізнатися деталі!

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць