E-Groshi

E-Groshi – українська мікрофінансових організація, яка видає швидкі кредити громадянам і приватним підприємцям через Інтернет. У неї є кілька кредитних програм з різними умовами, включаючи позики на більші суми (до 20 тисяч грн), у порівнянні з «звичайними» МФО (видають до 5-10 тисяч в середньому).

Як отримати швидкий онлайн-займ в E-Groshi?

Якщо ви хочете стати клієнтом МФО E-Groshi, діяти треба так:

  1. Натиснути на «Оформити заявку». З цієї кнопці ви потрапите на сайт E-Groshi, де і буде проходити процедура оформлення.
  2. Створити рахунок. Він реєструється на пошту і мобільний номер. Для підтвердження реєстрації перейдіть за посиланням, яку вам надішлють на електронну скриньку.
  3. Заповнити анкету в особистому кабінеті. Заповнювати обов’язково все поля і обов’язково без помилок, оскільки навіть 1 помилка стане причиною для відмови, коли ви подасте заявку. Помилку доведеться шукати і виправляти, а заявку подавати заново. Не страшно, але час додатково втратите.
  4. До анкети додати фото паспорта та ІПН. Можете зробити нове (на смартфон або відсканувати), можете прикріпити зроблене раніше.
  5. Створити заявку. На головній сторінці сайту є онлайн-калькулятор. У ньому вкажіть, скільки грошей хочете взяти, і як швидко (за скільки днів) плануєте їх повернути. Там же вам відразу покаже, який відсоток доведеться заплатити, і в яку дату треба обов’язково закрити кредит.

Після відправки заявки доведеться почекати, поки її перевірять і приймуть рішення. На це йде близько 30 хвилин при першому зверненні, і близько 5-15 для тих, хто звертається вдруге або більше, тому що їх документи вже є в базі МФО, і уважною перевірки кожної букви не потрібно. Відповідь з рішенням відправляють в СМС і на електронну пошту.

Якщо ваша заявка схвалена (а найчастіше так і буває), залишається прив’язати карту (ввести її дані і відправити СМС) і підписати кредитний договір (прочитати документ, який прийшов на електронку, і відправити ще один СМС-код). Після цього процедура завершується і ви отримуєте переклад на свою карту.

Що потрібно, щоб взяти кредит в E-Groshi?

Що потрібно для отримання кредиту:

  1. З вимог до клієнта: ви повинні бути старше 18 років, і у вас не повинно бути прострочених діючих кредитів в інших компаніях.
  2. З документів: оригінали паспорта та ІПН.
  3. Додатково: мобільний (номер будь-якого українського оператора), електронна пошта, банківська карта (будь-якого банку України, з балансом більше 1 грн, з дозволом на Інтернет-операції, з дозволом на прийом переказів).

Зверніть увагу: від вас не потрібно додаткових документів (в банку запросять як мінімум довідку про доходи). Також не буде причіпок до вашої кредитної історії: вона може бути поганий. До речі, швидкий позику в E-Groshi може швидко її виправити: КІ поліпшується від будь-якого вчасно погашеного кредиту, навіть на невелику суму.

Умови видачі позики в E-Groshi

В E-Groshi клієнт може взяти гроші на таких умовах:

  1. Сума позики становить від 100 до 20 000 грн.
  2. Погасити взятий кредит можна за термін від 1 до 60 днів.

Компанія E-Groshi пропонує кілька кредитних програм з різними умовами і різної процентною ставкою. Взяти позику тут може не тільки приватна особа, а й підприємець (на старт або розвиток бізнесу).

Дозволяється пролонгація: якщо ви не встигаєте повернути позику до зазначеної в договорі дати, ви можете продовжити термін повернення. Замовляючи пролонгацію ви не будете платити додаткові штрафи, і не платите свою кредитну історію. Єдиний нюанс: для пролонгації треба сплатити відсотки, які зібралися за реальний термін користування кредитом.

Контактна та реєстраційна інформація Є Гроші

Офіційний сайт https://e-groshi.com/
Телефон 0800300330
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса м. Дніпро, вул. Січових Стрільців, 92
Графік работи Цілодобово
Ліцензія Свідоцтво ФК № 974 від 16.01.2018