Е-cash

E-Cash (Е-Кеш) – сервіс швидких онлайн-кредитів, що працює по всій території України. Ліцензія Нацкомфінпослуг видана в 2017.

Отримати позику через цю МФО можна цілодобово, подавши заявку з будь-якої точки країни – аби був гаджет для доступу в Інтернет, і при собі була карта для отримання переказу.

Інструкція з отримання та повернення кредиту в E-Cash

Спростимо задачу клієнту і розповімо в деталях, як отримати швидкий онлайн-кредит в E-Cash. Для початку – тисніть «Оформити заявку» (зелена кнопка) для переходу на сайт самої компанії.

Що далі:

  1. Зареєструйтеся, використовуючи свій мобільний і електронний ящик.
  2. Заповніть всі поля в анкеті. Їх небагато – знадобиться вказати ваші контакти, особисті дані (ПІБ), і короткі відомості про джерело доходу (якщо він є).
  3. Прикріпіть до анкети фото паспорта та ІПН, а також фото свого обличчя з розгорнутим паспортом (необхідний крок для захисту від шахраїв: навіть знаючи ваші паспортні дані – вони не зможуть отримати кредит на чуже ім’я).
  4. Заповніть та надішліть заявку на отримання позики – в онлайн-калькуляторі на головній сторінці вкажіть потрібну суму і термін погашення.
  5. Чекайте, поки вашу заявку розглянуть, перевірять кредитну історію і правильність заповнення анкети (звірять дані з фото).

Відповідь в середньому приходить протягом 30 хвилин, зазвичай швидше. Його надсилають і в СМС, і на електронну скриньку.

Якщо заявку схвалили – головний етап залишився позаду, і залишилися дрібниці. Вам треба прив’язати банківську карту (для цього треба ввести її дані і підтвердити їх через СМС) і прочитати кредитний договір. Документ надсилають на електронну скриньку. Для згоди – «підпишіть» його ще одним СМС-кодом. Після цього чекайте – протягом декількох хвилин переклад прийде на прив’язану карту.

Щоб повернути кредит – ви можете відправити переказ з картки через особистий кабінет (цілодобово), через платіжні термінали (Ibox, Система, 2click, PayMarket), або термінал Ibox.

Хто може отримати швидкий позику в E-Cash?

Клієнтом E-Cash може стати громадянин України віком 20-65 років. Єдиний привід для майже гарантованого відмови – це непогашений прострочений кредит (в банку або в іншій МФО – не важливо).

Вам не обов’язково мати офіційне працевлаштування – довідок надавати не потрібно. Ви також можете бути пенсіонером або студентом, або перебувати в декреті – такі категорії клієнтів теж можуть отримати швидкий позику.

Що знадобиться для оформлення – мобільний (будь-який український оператор), карта з балансом від 1 грн (будь-який український банк, на карту повинні бути дозволені переклади), електронна пошта і ваші ІПН і паспорт.

Порівняння E-Cash і кредиту в банку: що краще?

В E-Cash зручніше, тому що:

  • займ можна оформити в будь-якої пори доби і будь-який день тижня, включаючи вихідні та святкові дні – коли банки не працюють;
  • не потрібно нікуди ходити – оформлення проходить через сайт МФО, а гроші приходять на карту;
  • набагато менше вимог: не потрібно збирати довідки, мати офіційне працевлаштування, мати чисту кредитну історію (це фактори, через які банки відсівають багато клієнтів);
  • перший займ кожен клієнт отримує під 0%;
  • весь процес – від перших відвідин сайту до отримання переказу – займе до 1 години (а з другого кредиту і далі – до 30-40 хвилин).

Скажімо коротко: в E-Cash краще звертатися, якщо вам швидко потрібна невелика сума. У банки – варто йти, якщо вам потрібна велика сума, і ви відповідаєте великим списком вимог.

Контактыне и регистрационные данные E-Cash

Офіційний сайт https://www.e-cash.com.ua
Телефон +380443378833
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7А
Графік работи Сьогодні працює з 10:00 до 18:00
Ліцензія Свідоцтво ФК №953 від 02.11.2017