Dinero

Dinero (Дінеро) – мікрофінансових організація, яка видає швидкі онлайн-позики в Україні. Компанія працює офіційно, має ліцензію (видана в жовтні 2017).

Отримати гроші в Дінеро можна не виходячи з дому – заявку ви подаєте через сайт, а гроші – відправляються перекладом на вашу карту.

Чому варто оформити швидкий кредит в Dinero?

Розповімо коротко про достоїнства МФО Dinero:

 • перший займ – під нульовий відсоток: ви повертаєте стільки ж грошей, скільки отримуєте;
 • є пролонгація – якщо ви не встигнете погасити позику вчасно, термін повернення можна продовжити без додаткових штрафів;
 • вже з першого звернення можна взяти до 10 тисяч грн (в більшості МФО новим клієнтам видають до 2-4 тисяч);
 • весь процес – від подачі заявки до погашення кредиту – можна здійснити дистанційно (а значить – ви не витрачаєте час на дорогу, на стояння в черзі);
 • діє реферальная програма: якщо ви приведете клієнта, який отримає кредит в Дінеро – ви отримаєте за нього бонус (300 грн за кожного залученого користувача, який оформив позику);
 • навіть якщо у клієнта погана кредитна історія – він все одно може взяти кредит.

І один з головних плюсів: цілодобова робота. Це дуже важливо, оскільки більшість кредитних організацій видають гроші в борг тільки в робочий час і в будні дні. А фінансові проблеми можуть виникнути коли завгодно – і вночі, і в вихідні.

Як отримати позику в Dinero?

Щоб отримати гроші в Дінеро, клієнту потрібно:

 1. Перейти на сайт МФО (по зеленій кнопці «Оформити заявку»). Всі подальші дії ви будете виконувати там.
 2. Завести особистий кабінет. У ньому буде зберігатися вся інформація по вашим позиками, накопичуватися бонуси. Через нього ж можна оформляти і погашати позики. Для реєстрації знадобляться мобільний і електронна пошта.
 3. Заповнити анкету в профілі. Уважно вводите дані, так як при помилці система відмовить у позику.
 4. Прикріпити фото: ІПН, паспорта і себе (особа) з розворотом паспорта в руках. Зробити фото можна на телефон.
 5. Подати заявку на отримання грошей. Для цього треба вибрати термін повернення і суму, яку ви хочете отримати.
 6. Отримати відповідь по заявці. Він приходить і в СМС, і на електронну пошту. Чекати його доведеться приблизно півгодини, якщо ви новий клієнт (на практиці зазвичай швидше).
 7. Якщо вам схвалили займ, залишається прив’язати карту для отримання переказу (повинна бути тільки на те ж ім’я, що і аккаунт), і підписати договір (відправивши СМС).

В цілому на всі йде до 1 години, якщо вважати по максимуму. З другого разу (коли ваші документи вже не доведеться перевіряти так уважно) займ можна отримати набагато швидше: за 20-30 хвилин.

На яких умовах можна взяти кредит до зарплати в Дінеро?

Щоб ви не витрачали час, розбираючись в умовах видачі кредиту – ми перерахуємо головні з них нижче:

 • взяти в кредит ви можете до 10 тисяч грн в перший раз, і до 15 тисяч – з другої заявки (за умови, що своєчасно погасите перший займ);
 • повернути гроші потрібно за 7, 14 або 30 діб (вибираєте 1 з цих варіантів);
 • дозволена пролонгація – ви можете продовжити термін повернення ще на 7/14/30 днів (вибираєте, скільки потрібно), причому штрафи на цей період не нараховуються – ви платите за стандартною ставкою.

Вам схвалять кредит, якщо ви старше 18, маєте громадянство України, і не маєте прострочених активних позик в будь-яких інших кредитних організаціях. Ви можете бути студентом, пенсіонером, безробітним офіційно – ці фактори не є причиною для відмови.

Контактна та реєстраційна інформація ДІНЕРО

Офіційний сайт https://www.dinero.ua/
Телефон +380673262233
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 03035, м. Київ, вул. Сурікова 3А
Графік работи Працює цілодобово
Ліцензія Свідоцтво ФК №941 від 19.09.2017

 

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць