Де взяти гроші в борг онлайн?

Як відомо, береш чужі гроші і на час, а віддаєш – свої та назавжди. На жаль, через складну фінансову обстановку, на яку наклалася пандемія коронавіруса, – фінансий добробут більшості пересічних громадян різко погіршився. Все частіше і частіше прості люди стали вирішувати свої фінансові проблеми за рахунок кредитування в фінансових організаціях.

Взяти гроші в борг зараз не становить проблем. Гроші в борг на карту можна взяти в банку або мікрофінансової організації (МФО). Перевага МФО полягає в тому, що тут можна взяти гроші в борг онлайн, тобто, віддалено, не виходячи з дому. Для цього слід зайти на сайт МФО, заповнити стандартну анкету, подати заявку, в якій вказати потрібну інформацію, дочекатися прийняття рішення по заявці, і отримати гроші на карту, якщо таке рішення буде позитивним. Відсоток схвалення заявок на кредити в МФО становить понад 90%, в той час, як в банку він може бути менше 50%.

Як оформити позику в МФО

Однією з популярних і надійних МФО є МістерКеш. Тут кредити оформляються цілодобово в автоматичному режимі, без надання довідки про доходи, без поручителів. Все, що потрібно для отримання грошей – наявність паспорта, банківської картки та мобільного телефону. Важливо: верифікація клієнтів відбувається за допомогою отримання персональних даних через систему BANK ID. Кредитуватися можуть особи віком 18-74 років на маленькі суми, наприклад, 500 грн і більші, наприклад, 20000 грн строком до 30 діб. У разі виникнення фінансових проблем під час користування кредитом існує можливість продовження кредитного договору за умови оплати поточних відсотків.

Що краще, банк або МФО

Банк надає позики на більш вигідних для клієнта умовах та під більш низький відсоток, ніж МФО. Однак, щоб оформити кредит в банку, необхідно зібрати розширений пакет документів. Потрібна буде довідка з місця роботи про зарплату за останні півроку. При цьому зарплата позичальника повинна бути досить високою, щоб переконати банк у його платоспроможності. Якщо мова йде про кредитування на великі суми, швидше за все, знадобляться поручителі. Велике значення має кредитна історія позичальника. У разі поганої КІ у видачі кредиту буде відмовлено. У МФО більш лояльні умови кредитування, але, тут не можна кредитуватися на великі суми і на тривалий термін.

Зі сказаного можна зробити висновок, що кредитування в банку підійде для оформлення довгострокових кредитів на великі суми. У МФО брати гроші в борг доцільно на дуже короткий період (кілька днів).

Останнім часом банки намагаються вийти на ринок кредитування, поступово знижуючи вимоги до позичальників. Можливо, що в недалекому майбутньому оформити кредит на вигідних умовах можна буде і в банку під відносно невеликі відсотки.