Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн

У житті багатьох пересічних громадян іноді трапляються ситуації, коли виникає гостра необхідність отримати невелику суму грошей на короткий проміжок часу. Щонайкраще для таких цілей підходять послуги мікрофінансових організацій (МФО), які стали надзвичайно популярними останнім часом.

Головна відмінність МФО від класичного банку полягає в тому, що тут можна дуже швидко оформити позику на короткий період, маючи невеликий пакет документів та без поручителів. Зазвичай, достатньо паспорта, банківської карти та номери мобільного телефону. Важливо: перевірка клієнтів у МФО здійснюється за допомогою отримання даних через систему BankID. 

Наприклад, взяти 5000 гривень в кредит можна не виходячи з дому, за 15 хвилин, заповнивши стандартну анкету на сайті МФО. Причому, зробити це можна в будь-який час дня і ночі. Заявка буде розглянута протягом декількох хвилин, і у випадку прийняття позитивного рішення, гроші надійдуть на карту позичальника миттєво.

Кредит онлайн на 5000 гривень можна оформити і в банку, але, на це знадобиться більше часу. Якщо гроші потрібні на термін до 1 місяця, брати таку позику в банку не карща ідея. 

Де взяти 5000 грн терміново

Кілька кращих МФО, в яких можна оформити позику 5000 на карту:

SOS Credit (Свідоцтво ВК № 144):

 • Вік клієнтів: 18-75 років;
 • Термін розгляду заявки – 1 хвилина.
 • Договір підписується на термін – 1-30 днів.
 • Першу позику до 10000 гривень, під 0,01%
 • Повторні кредити до 15000, під 3% в день.
 • Є можливість пролонгації узятих грошей на 1 місяць.

CreditKasa (Свідоцтво ІК № 116):

 • Вікові обмеження: 18-60 років;
 • Час обробки заяви – 15 хвилин.
 • Договір підписується на 1-30 днів.
 • Перший кредит до 20000 гривень, під 0,01%
 • Повторні кредити до 20000, під 2% в день.
 • Є можливість пролонгації на період, що дорівнює терміну кредитування, за умови погашення відсотків, що набігли.
 • Періодично проводяться маркетингові акції серед постійних клієнтів.
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць