Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн

На ринку кредитування останнім часом виникла велика конкуренція не тільки між мікрофінансовими організаціями (МФО), але і намітилася конкуренція з боку банківської системи. Банки, які в силу об’єктивних причин, програють МФО в швидкості видачі позик, а також в зручності їх отримання, поступово роблять більш ліберальними умови отримання кредиту, і намагаються їх оформляти в максимально стислі терміни. У той же час, за банками залишається їх головний «козир» у порівнянні з МФО – це низька відсоткова ставка по кредиту.

Наприклад, кредит онлайн 3000 грн зараз можна оформити, як в МФО, так і в банку. При цьому, для того, щоб взяти 3000 гривень в кредит, вистачить 10-15 хвилин вільного часу. Розглянемо і порівняємо два варіанти взяття такої позики – в МФО і в банку.

Де взяти 3000 грн терміново

Позику 3000 на картку з низькою ймовірністю відмови, наприклад, можна оформити в МФО CashBerry (Ліцензія НБУ, Свідоцтво ФК №756), яка надає кредити новим клієнтам до 5 тис. грн під 0,01% на день на період до 30 днів. Щоб отримати кредит позичальник повинен бути старше 18 років. Термін розгляду заяви становить до 15 хвилин. Гроші можна отримати на картку. Повторні кредити до 15000 грн можна отримати під 1,99% на день. Заяви розглядаються цілодобово, без свят та вихідних. Немає жодних обмежень та штрафних санкцій при достроковому погашенні кредиту. Надаються три додаткові дні на погашення кредиту. Є можливість необмеженої пролонгації Договору на 30 діб за умови оплати поточної заборгованості за відсотками. Погашувати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через аккаунт на сайті компанії, через інтернет-банкінг, через термінали самообслуговування. Періодично проводяться різноманітні маркетингові акції серед постійних клієнтів.

В якості альтернативи МФО, можна розглянути кредит у Таксомбанк (Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011). Зокрема, продукт “Зручна готівка Максимум”. Умови продукту є дуже доступними. Так, сума кредиту становить від 1 000 до 500 000 гривень. Можна вибрати зручний термін кредитування, наприклад, 6, 12, 24, 36, 48 або 60 місяців. Заявлена ​​на сайті компанії процентна ставка за кредитом, становить 0,01% річних. Є можливість дострокового розірвання договору без додаткових комісій. На весь період дії договору діють фіксовані умови. Погашати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через аккаунт на сайті компанії, через інтернет-банкінг або через відділення банків-партнерів та через термінали самообслуговування.