Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн

Взяти 2000 гривень в кредит можна, як в мікрофінансової організації, так і в банку. У першому випадку це буде швидше і простіше, але, у другому випадку – набагато дешевше. В останні роки на ринку кредитування починається справжня «війна» між МФО і банками. Перші досить швидко витіснили друге, зайнявши нішу короткострокового кредитування. Кредит онлайн 2000 грн на МФО можна оформити протягом 5-15 хвилин, не виходячи з дому, при наявності мінімального пакету документів. Банки не можуть повноцінно конкурувати з МФО в плані швидкості видачі позик і пакету документів, що надаються. Але, вони беруть набагато більш низькою процентною ставкою. Останнім часом деякі банки знизили вимоги до позик в плані надання документів, а також «навчилися» швидко оформляти кредити.

Де взяти 2000 гривень терміново

Позику 2000 на картку можна оформити у МФО VeroCash (Ліцензія НБУ, Свідоцтво ФК №1394), яка надає кредити до 3,5 тис. грн, під 0,1% на день, на період до 7 днів особам віком 18-65 років. Термін розгляду заяви 15 хвилин. Гроші можна отримати на картку або готівкою. Перша позика оформляється на суму до 3500 гривень, під 0,1%. Заяви розглядаються цілодобово. Немає додаткових прихованих комісій, погасити взяту позику можна достроково, без штрафних санкцій. Є можливість пролонгацій на 7, 14 або 30 діб, залежно від підписаного Договору. Погашуати можна оплатою на розрахунковий рахунок, через аккаунт на сайті компанії, через інтернет-банкінг, через термінали самообслуговування.

Одну з найкращих пропозицій серед банків пропонує Банк Форвард. Назва кредитної програми: “% щомісяця”. Сума кредиту: від 1000 до 100 000 грн. Термін кредитування – від 12 до 36 місяців. Щомісячна комісія складає 3%. Вік позичальника від 21 до 69 років. Термін розгляду заяви 1 година. Гроші можна отримати на картку або готівкою. Кредитні кошти можна знімати у банкоматах готівкою без комісії.