CreditUP

Creditup (Кредітап) – українська мікрофінансових організація, що працює в онлайн-режимі. Позики тут можна отримати дистанційно і швидко (до 1 години при першому зверненні). Є гнучка програма лояльності, регулярно проводяться акції.

На яких умовах можна отримати кредит в Creditup?

Перерахуємо головні умови, на яких Creditup видає мікропозики:

 • Необхідні документи: паспорт України та ІПН.
 • Сума позики – від 1000 до 3500 грн при першому зверненні. Для постійних клієнтів ліміт поступово підвищується з кожним новим позикою. Максимальна сума – 8000 грн.
 • Термін повернення – до 30 діб.
 • Спосіб оформлення – лише через сайт Кредітап. Компанія не видає позики через офіси.
 • Географія: отримати кредит ви можете, перебуваючи в будь-якій точці України. Погашати – також можна звідки завгодно.
 • Спосіб отримання грошей – на карту.

Способи повернення кредиту – переказом з карти, готівкою через термінал, або перекладом в банк. Врахуйте, що переклад через термінал і через банк можуть йти до 3 робочих днів, тому погашати позику такими способами треба не в останній день дії договору.

Важлива перевага: Creditup працює цілодобово, без вихідних, перерв і святкових днів. Тобто оформити мікропозик ви можете в будь-який час дня і ночі, в будь-який день тижня і місяця. Це буває корисно, оскільки гроші можуть знадобитися в неробочий час, коли інші кредитні компанії не можуть видати гроші.

Як оформити швидкий позику в Creditup?

Щоб отримати швидкий кредит – перейдіть на сайт Creditup, натиснувши синю кнопку «Оформити».

Що потрібно зробити на сайті МФО:

 1. Зареєструвати особистий кабінет. У вашому профілі буде міститися інформація про поточні позики (якщо є відкриті), про минулі позики (якщо ви вже брали їх в Creditup), а також накопичуються бонуси.
 2. Для реєстрації знадобляться електронна пошта і телефон будь-якого українського оператора.
 3. Підтвердіть реєстрацію.
 4. Заповніть профіль, правильно (без помилок) вказавши всю запитану інформацію.
 5. Прикріпіть фото свого обличчя з розворотом паспорта. Це міра безпеки – щоб шахраї не змогли оформляти кредити на чужі паспортні дані.
 6. Створіть заявку на головній сторінці. Для подачі треба в онлайн-калькуляторі вказати суму і термін повернення кредиту. Праворуч від повзунків з’явиться кінцева сума до повернення (вже з відсотками), і дата, до якої треба закрити позику. Порада: поставте в календарі нагадування, щоб не забути внести оплату вчасно і не допустити прострочення.
 7. Натисніть «Отримати гроші», після чого ваша заявка відправиться на розгляд.

При першому зверненні розглядати її можуть до 30 хвилин – стільки часу потрібно на перевірку документів і вашої кредитної історії. Якщо з документами порядок, і запитувану суму вам готові схвалити – ви отримаєте лист на емейл.

Що робимо далі:

 1. Прив’язуємо карту, на яку будемо отримувати гроші. Для прив’язки – вказуємо її дані (номер, термін, CVV). З рахунку спишеться довільна сума до 1 грн. Її треба вказати в СМС – як код.
 2. На пошту прийде електронний договір. Уважно його вивчаємо і перевіряємо прописані там умови.
 3. Після перевірки договору – «підписуємо», відправивши ще один СМС-код.

Справу зроблено – ви оформили кредит. Гроші надійдуть на прив’язану карту. Зазвичай переклад приходить протягом декількох хвилин.

В особистому кабінеті ви зможете побачити інформацію по кредиту – суму, що залишилася до погашення і термін, що залишився.

Хто може взяти мікрокредит в Кредітап?

Клієнтом компанії може стати:

 • громадянин України;
 • вік – 18-60 років;
 • не має прострочень по іншим непогашеними кредитами (якщо вони є).

Надавати довідку з місця роботи – не потрібно: в МФО немає жорстких вимог до працевлаштування (воно може бути і неофіційними). Також не знадобляться заставу і поручитель.

Що знадобиться ще: мобільний телефон, email, і банківська карта на ім’я клієнта. Карта може бути видана будь-яким українським банком. Головні нюанси: на рахунку повинно бути не менше 1 грн, і на неї повинні бути дозволені переклади (тобто не підходять зарплатні, пенсійні, студентські карти, а також карти для нарахування допомоги – тобто ті, на які не можна переводити гроші третім особам) .

Контактна та реєстраційна інформація

Офіційний сайт https://creditup.com.ua
Телефон 0800603561
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 03061, м. Київ, вул. Героїв Севастополя, буд. 48
Графік работи Сьогодні працює з 08:30 до 20:30
Ліцензія Свідоцтво ІК №148 від 27.10.2015

 

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць