CreditUP

Creditup (Кредітап) – українська мікрофінансових організація, що працює в онлайн-режимі. Позики тут можна отримати дистанційно і швидко (до 1 години при першому зверненні). Є гнучка програма лояльності, регулярно проводяться акції.

На яких умовах можна отримати кредит в Creditup?

Перерахуємо головні умови, на яких Creditup видає позики:

 • Необхідні документи: паспорт України та ІПН.
 • Сума позики – від 1000 до 3500 грн при першому зверненні. Для постійних клієнтів ліміт поступово підвищується з кожним новим позикою. Максимальна сума – 8000 грн.
 • Термін повернення – до 30 діб.
 • Спосіб оформлення – лише через сайт Кредітап. Компанія не видає позики через офіси.
 • Географія: отримати кредит ви можете, перебуваючи в будь-якій точці України. Погашати – також можна звідки завгодно.
 • Спосіб отримання грошей – на карту.

Способи повернення кредиту – переказом з карти, готівкою через термінал, або перекладом в банк. Врахуйте, що переклад через термінал і через банк можуть йти до 3 робочих днів, тому погашати позику такими способами треба не в останній день дії договору.

Важлива перевага: Creditup працює цілодобово, без вихідних, перерв і святкових днів. Тобто оформити позику ви можете в будь-який час дня і ночі, в будь-який день тижня і місяця. Це буває корисно, оскільки гроші можуть знадобитися в неробочий час, коли інші кредитні компанії не можуть видати гроші.

Як оформити швидкий позику в Creditup?

Щоб отримати швидкий кредит – перейдіть на сайт Creditup, натиснувши синю кнопку «Оформити».

Що потрібно зробити на сайті МФО:

 1. Зареєструвати особистий кабінет. У вашому профілі буде міститися інформація про поточні позики (якщо є відкриті), про минулі позики (якщо ви вже брали їх в Creditup), а також накопичуються бонуси.
 2. Для реєстрації знадобляться електронна пошта і телефон будь-якого українського оператора.
 3. Підтвердіть реєстрацію.
 4. Заповніть профіль, правильно (без помилок) вказавши всю запитану інформацію.
 5. Прикріпіть фото свого обличчя з розворотом паспорта. Це міра безпеки – щоб шахраї не змогли оформляти кредити на чужі паспортні дані.
 6. Створіть заявку на головній сторінці. Для подачі треба в онлайн-калькуляторі вказати суму і термін повернення кредиту. Праворуч від повзунків з’явиться кінцева сума до повернення (вже з відсотками), і дата, до якої треба закрити позику. Порада: поставте в календарі нагадування, щоб не забути внести оплату вчасно і не допустити прострочення.
 7. Натисніть «Отримати гроші», після чого ваша заявка відправиться на розгляд.

При першому зверненні розглядати її можуть до 30 хвилин – стільки часу потрібно на перевірку документів і вашої кредитної історії. Якщо з документами порядок, і запитувану суму вам готові схвалити – ви отримаєте лист на емейл.

Що робимо далі:

 1. Прив’язуємо карту, на яку будемо отримувати гроші. Для прив’язки – вказуємо її дані (номер, термін, CVV). З рахунку спишеться довільна сума до 1 грн. Її треба вказати в СМС – як код.
 2. На пошту прийде електронний договір. Уважно його вивчаємо і перевіряємо прописані там умови.
 3. Після перевірки договору – «підписуємо», відправивши ще один СМС-код.

Справу зроблено – ви оформили кредит. Гроші надійдуть на прив’язану карту. Зазвичай переклад приходить протягом декількох хвилин.

В особистому кабінеті ви зможете побачити інформацію по кредиту – суму, що залишилася до погашення і термін, що залишився.

Хто може взяти кредит в Кредітап?

Клієнтом компанії може стати:

 • громадянин України;
 • вік – 18-60 років;
 • не має прострочень по іншим непогашеними кредитами (якщо вони є).

Надавати довідку з місця роботи – не потрібно: в МФО немає жорстких вимог до працевлаштування (воно може бути і неофіційними). Також не знадобляться заставу і поручитель.

Що знадобиться ще: мобільний телефон, email, і банківська карта на ім’я клієнта. Карта може бути видана будь-яким українським банком. Головні нюанси: на рахунку повинно бути не менше 1 грн, і на неї повинні бути дозволені переклади (тобто не підходять зарплатні, пенсійні, студентські карти, а також карти для нарахування допомоги – тобто ті, на які не можна переводити гроші третім особам) .

Контактна та реєстраційна інформація

Офіційний сайт https://creditup.com.ua
Телефон 0800603561
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 03061, м. Київ, вул. Героїв Севастополя, буд. 48
Графік работи Сьогодні працює з 08:30 до 20:30
Ліцензія Свідоцтво ІК №148 від 27.10.2015