CreditPlus

Про компанію CreditPlus

CreditPlus (КредітПлюс) – сервіс простого і швидкого онлайн-кредитування. Працює по всій території України більше 1 року. Заявки подаються і розглядаються дистанційно – через сайт, а гроші переводяться на карту.

Умови та вимоги до позичальників

Отримати мікропозик в CreditPlus може кожен громадянин України віком від 18 до 65 років. З документів потрібні лише паспорт та ІПН (оригінали). Також потрібно мати активну карту будь-якого українського банку, мобільний номер і електронний ящик.

Сума позики для клієнтів, які звертаються в перший раз – становить від 500 до 3500 грн. При повторному зверненні максимальна сума збільшується до 10 000 грн.

Термін погашення – від 3 до 30 діб.

Чому варто взяти мікропозик саме в CreditPlus?

Звернутися за мікропозик саме в КредітПлюс варто, тому що:

  • Є програма лояльності. Кожен взятий і погашений в цій МФО кредит покращує умови для наступних позик.
  • Регулярно проводяться акції, в ході яких можна отримати непогані знижки. Також знижку можна отримати і за участь в різних опитуваннях, які CreditPlus періодично розсилає своїм клієнтам.
  • При необхідності термін погашення можна продовжити на таку ж кількість днів. Це робиться без додаткових комісій а також без відміток у кредитній історії.
  • Можливе дострокове погашення мікропозик. При достроковому погашенні відсотки перераховуються тільки на ті дні, які пройшли (тобто зменшується сума переплати за користування кредитом).
  • Погасити займ можна через особистий кабінет (перекладом з карти), через будь-який термінал Приватбанку, або банківським переказом.

У МФО CreditPlus працює техпідтримка, з якої можна зателефонувати і вирішити будь-які питання, пов’язані з послугою.

Контактна та реєстраційна інформація

Офіційний сайт https://creditplus.ua
Телефон 0800330263
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 03062, м. Київ, Проспект Перемоги 90А
Графік работи Працює цілодобово
Ліцензія Свідоцтво ФК №870 від 28.02.2017

 

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць