КредитКасса

Як отримати швидкий кредит в МФО КредітКасса?

КредітКасса – українська мікрофінансових організація, що працює з 2017 року. Має офіційну ліцензію Національної комісії. Працює в онлайн-режимі – тобто взяти кредит тут можна через сайт, перебуваючи в будь-якій точці країни, де є Інтернет.

Вимоги до клієнтів в МФО КредітКасса

У КредітКассе займ вам видадуть, якщо:

 • ви є громадянином України, у вас є українські паспорт і ІПН;
 • вам від 18 до 60;
 • ви маєте джерело доходу (ніяких довідок і підтверджень не знадобиться, але питання про джерело отримання грошей в анкеті буде).

Для оформлення позики у вас повинні бути:

 • карта будь-якого українського банку, дебетова або кредитна, оформлена на ваше ім’я, на рахунку якої їсти не менше 1 грн, і на яку дозволені перекази від інших людей;
 • мобільний номер будь-якого українського оператора;
 • електронний ящик;
 • веб-камера або гаджет, на який можна зробити фото (підійде і смартфон або планшет).

Обмежень за місцем роботи та стажу – немає (на відміну від банків). Ви можете бути працевлаштовані неофіційно, або бути пенсіонером.

Що стосується кредитної історії: вона може бути навіть поганий. В цьому випадку можлива відмова (якщо зараз у вас є діючі прострочені позики). Якщо діючих кредитів немає – нову позику можуть схвалити. Це дозволить поліпшити КІ – якщо ви візьмете гроші і вчасно їх повернете.

Умови видачі позик в КредітКасса

У КредітКассе можна взяти позику на суму від 400 до 10 000 грн. Термін повернення може становити від 1 до 27 днів.

При першому зверненні з великою ймовірністю максимальна сума буде менше (подати заявку ви можете і на 10 тисяч, але швидше за все – стільки відразу не схвалять).

При першому зверненні в КредітКассу процентна ставка складе всього 0.01%. Тобто переплата по кредиту, навіть якщо ви візьмете 10 тисяч на 27 днів – складе всього 27 грн (плюс додатково спишеться невелика комісія за переказ грошей при поверненні, і за зняття готівки з картки, якщо ви будете їх знімати).

Така ставка – великий плюс, оскільки ви економите кілька сотень гривень, які при стандартних умовах довелося б заплатити за користування кредитними грошима.

Як оформити швидкий позику в КредітКасса?

Щоб отримати позику в цій МФО:

 1. Створіть особистий кабінет. Далі всі дії будуть відбуватися там. І там же ви зможете відслідковувати статус взятого кредиту (скільки днів і яка сума ще залишилася до повернення). Для реєстрації треба ввести номер телефону та електронну скриньку.
 2. Входимо в особистий кабінет.
 3. Заповнюємо анкету, не допускаючи помилок.
 4. Фотографуємося (особа + розворот паспорта, щоб дані можна було прочитати), + фотографуємо сам паспорт і ІПН, і прикріплюємо знімки до анкети.
 5. На головній сторінці сайту справа є блок з онлайн-калькулятором. Вказуємо там, скільки грошей хочемо отримати, і на скільки днів, і тиснемо «Оформити кредит».
 6. Заявка вирушила на розгляд – чекаємо, поки по ній прийде відповідь. Його надішлють і в СМС, і на електронну скриньку. Також вам повинні подзвонити з МФО для уточнення (перевірити особу, підтвердити, що немає помилки в сумі і терміні – на всякий випадок). Відповідь при першому зверненні займає до 10-30 хвилин.
 7. Прив’язуємо карту – для цього вказуємо її дані, і відправляємо СМС-код для підтвердження. В якості коду використовуємо кількість копійок, які спишуться з карти (до 1 грн, повернуться назад протягом доби).
 8. Перевіряємо електронний ящик, і уважно читаємо присланий туди електронний договір.
 9. Відправляємо ще один СМС-код – для згоди з умовами.

Гроші отримуємо на прив’язану карту. Переводять їх в найближчі кілька хвилин після СМС-коду. З цього моменту кредит оформлений, і починається відлік днів на погашення.