КредитКасса

Як отримати швидкий кредит в МФО КредітКасса?

КредітКасса – українська мікрофінансових організація, що працює з 2017 року. Має офіційну ліцензію Національної комісії. Працює в онлайн-режимі – тобто взяти мікрокредит тут можна через сайт, перебуваючи в будь-якій точці країни, де є Інтернет.

Вимоги до клієнтів в МФО КредітКасса

У КредітКассе займ вам видадуть, якщо:

 • ви є громадянином України, у вас є українські паспорт і ІПН;
 • вам від 18 до 60;
 • ви маєте джерело доходу (ніяких довідок і підтверджень не знадобиться, але питання про джерело отримання грошей в анкеті буде).

Для оформлення позики у вас повинні бути:

 • карта будь-якого українського банку, дебетова або кредитна, оформлена на ваше ім’я, на рахунку якої їсти не менше 1 грн, і на яку дозволені перекази від інших людей;
 • мобільний номер будь-якого українського оператора;
 • електронний ящик;
 • веб-камера або гаджет, на який можна зробити фото (підійде і смартфон або планшет).

Обмежень за місцем роботи та стажу – немає (на відміну від банків). Ви можете бути працевлаштовані неофіційно, або бути пенсіонером.

Що стосується кредитної історії: вона може бути навіть поганий. В цьому випадку можлива відмова (якщо зараз у вас є діючі прострочені позики). Якщо діючих кредитів немає – нову позику можуть схвалити. Це дозволить поліпшити КІ – якщо ви візьмете гроші і вчасно їх повернете.

Умови видачі позик в КредітКасса

У КредітКассе можна взяти позику на суму від 400 до 10 000 грн. Термін повернення може становити від 1 до 27 днів.

При першому зверненні з великою ймовірністю максимальна сума буде менше (подати заявку ви можете і на 10 тисяч, але швидше за все – стільки відразу не схвалять).

При першому зверненні в КредітКассу процентна ставка складе всього 0.01%. Тобто переплата по кредиту, навіть якщо ви візьмете 10 тисяч на 27 днів – складе всього 27 грн (плюс додатково спишеться невелика комісія за переказ грошей при поверненні, і за зняття готівки з картки, якщо ви будете їх знімати).

Така ставка – великий плюс, оскільки ви економите кілька сотень гривень, які при стандартних умовах довелося б заплатити за користування кредитними грошима.

Як оформити швидкий позику в КредітКасса?

Щоб отримати мікропозик в цій МФО:

 1. Створіть особистий кабінет. Далі всі дії будуть відбуватися там. І там же ви зможете відслідковувати статус взятого кредиту (скільки днів і яка сума ще залишилася до повернення). Для реєстрації треба ввести номер телефону та електронну скриньку.
 2. Входимо в особистий кабінет.
 3. Заповнюємо анкету, не допускаючи помилок.
 4. Фотографуємося (особа + розворот паспорта, щоб дані можна було прочитати), + фотографуємо сам паспорт і ІПН, і прикріплюємо знімки до анкети.
 5. На головній сторінці сайту справа є блок з онлайн-калькулятором. Вказуємо там, скільки грошей хочемо отримати, і на скільки днів, і тиснемо «Оформити кредит».
 6. Заявка вирушила на розгляд – чекаємо, поки по ній прийде відповідь. Його надішлють і в СМС, і на електронну скриньку. Також вам повинні подзвонити з МФО для уточнення (перевірити особу, підтвердити, що немає помилки в сумі і терміні – на всякий випадок). Відповідь при першому зверненні займає до 10-30 хвилин.
 7. Прив’язуємо карту – для цього вказуємо її дані, і відправляємо СМС-код для підтвердження. В якості коду використовуємо кількість копійок, які спишуться з карти (до 1 грн, повернуться назад протягом доби).
 8. Перевіряємо електронний ящик, і уважно читаємо присланий туди електронний договір.
 9. Відправляємо ще один СМС-код – для згоди з умовами.

Гроші отримуємо на прив’язану карту. Переводять їх в найближчі кілька хвилин після СМС-коду. З цього моменту кредит оформлений, і починається відлік днів на погашення.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць