Credit7

Credit7 – кредитна організація, що видає швидкі кредити. Її клієнтом може стати будь-який повнолітній громадянин України. У порівнянні з банками – МФО (а саме до такої категорії і відноситься Кредит7) видають позики набагато простіше і швидше. Тому якщо вам потрібно терміново отримати невелику суму на поточні витрати – звертатися варто саме сюди.

Що потрібно, щоб взяти швидкий позику в Кредит7?

Вимог до клієнта – мінімум: ви повинні бути повнолітнім, і мати українське громадянство. Ще одне обмеження – це непогашені кредити з простроченням. Якщо такий у вас є, то в позику можуть відмовити.

В іншому ніяких обмежень немає: в Credit7 видають позики мамам в декреті, студентам, пенсіонерам, офіційно безробітним, і людям із зіпсованою кредитною історією. До речі, проблемну КІ легко і швидко можна виправити, узявши швидкий кредит – якщо його вчасно повернути, це теж вплине на історію, поліпшивши її.

З документів вам знадобляться український паспорт і ІПН. Для самої процедури оформлення потрібні мобільний (підійде номер будь-якого українського оператора), електронний ящик і карта будь-якого українського банку, куди можна отримати переклад (тобто пенсійна або студентська – не підходять).

Допоможемо тим, хто ніколи не брав швидкі позики. Щоб оформити кредит:

 1. Тисніть зелену кнопку «Оформити заявку». По ній ви потрапите на сайт МФО Credit7.
 2. Реєструйтеся на сайті. Реєстрація проста – вказуєте мобільний і пошту, отримуєте лист і переходите за посиланням в ньому для підтвердження.
 3. Заходьте в особистий кабінет і заповнюєте в ньому анкету. Полів трохи, потрібна тільки основна інформація – контакти, особисті дані і трохи відомостей про джерело доходу (чи, який – але підтверджувати нічого не потрібно).
 4. Прикріплюєте фото паспорта та ІПН. Можете використовувати вже існуючі (якщо є), або зробити нові (відсканувати або зняти на смартфон).
 5. Створюєте заявку, вказуючи суму позики (від 500 до 5000 грн) і термін повернення (від 5 до 30 днів).
 6. Чи чекаєте відповіді в СМС і на пошту. Приходить він зазвичай швидко, максимум – протягом півгодини. На цьому етапі клієнт перевіряється: перевіряються його документи (чи немає помилок на фото і в анкеті), кредитна історія.
 7. Якщо відповідь позитивна – прив’язуєте карту, вказавши її дані і відправивши СМС-код.
 8. Чи отримуєте на пошту договір, читаєте його і підтверджуєте згоду (ще одним СМС).

Після відправки коду, що підтверджує договір – ваші гроші переведуть на карту протягом декількох хвилин.

Погасити позику можна через особистий кабінет (з карти), через Приват24, через термінали Ibox, або в касі будь-якого банку (реквізити для переказу можна подивитися в особистому кабінеті).

Переваги позики в Credit7

Перерахуємо головні переваги цієї МФО:

 • повністю дистанційне оформлення – ви можете взяти кредит, перебуваючи де завгодно, головне – мати вихід в Інтернет;
 • оформлення можливо з 18 років (а не з 21, як в деяких інших кредитних організаціях);
 • є пролонгація, при якій не стягуються додаткові штрафи;
 • все нові клієнти отримують «безкоштовний» займ (під 0.01%, тобто віддають ту ж суму, яку і беруть, без переплат);
 • не потрібно робити фото особи з паспортом (дуже вагому перевагу, оскільки більшість МФО обов’язково вимагають завантажувати такий знімок);
 • кредит можна погасити достроково, причому відсотки перерахувати на фактичну кількість днів використання (тобто якщо ви взяли позику на 15 днів, а віддали за 10 – заплатити доведеться за ці 10 днів).

І ще: подавати заявку в Кредит7 можна цілодобово. Це додатковий вагомий аргумент на користь МФО – оскільки банки видають позики тільки в робочий час.

Контактна та реєстраційна інформація Credit7

Офіційний сайт https://credit7.ua/
Телефон 0800330733
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 01030, м. Київ, вул. Леонтовича, 7
Графік работи Інформації про час роботи немає
Ліцензія Свідоцтво ФК №1177 від 19.03.2019

Переваги кредита Credit7

 

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику