Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику?

Зараз отримати кредит не становить великої проблеми. Якщо потрібна короткострокова позика на невелику суму грошей, люди звертаються до послуг мікрофінансових організацій (МФО). У тому випадку, якщо потрібна велика сума, альтернативи класичним банкам немає. Тільки в банку можна взяти велику позику, але, далеко не завжди.

Чому не дають кредит в банку

Нерідкі випадки, коли позичальникові не дають кредит з тих чи інших причин. Чому не дають кредит, потрібно розбиратися в кожному випадку окремо. Для банків відсоток відхилених кредитів може досягати 30-40%. В цьому немає нічого дивного, оскільки співробітники банку діють по суворої інструкції, відсіваючи заздалегідь потенційно проблемних клієнтів. Якщо у людини погана кредитна історія, їй, швидше за все, буде відмовлено в кредитуванні. Ніхто не хоче зв’язуватися з несумлінним позичальником, навіть якщо у нього всі документи в порядку.

Однак, в деяких випадках відмови в кредитуванні отримують і особи, які мають позитивну КІ. Чому не дають кредит з гарною кредитною історією? Швидше за все, в банку відмовлять в кредитуванні, якщо довідка про доходи не підтверджує суму кредиту. Тобто, банк не бачить джерел доходу клієнта, за рахунок яких він буде гасити кредит.

Чому не дають кредит онлайн в МФО

МФО не пред’являє таких жорстких вимог до своїх клієнтів, як банк. Щоб подати заявку на отримання кредиту, досить буде заповнити анкету з паспортними даними на сайті організації, вказати свій ІПН, № банківської карти, № мобільного телефону. Верифікація клієнтів відбувається за допомогою системи BANK ID. Отримати позику можуть пенсіонери, студенти, особи без постійного місця роботи. Зазвичай, перший кредит можна отримати під 0,01% на день. Стандартний відсоток МФО становить близько 1,5-2% в день.

Кожен потенційний позичальник, який подає заявку на кредитування, проходить у фінансовій організації перевірку на предмет його кредитної історії. Спеціальний скоринговий алгоритм в автоматичному режимі перевіряє КІ кліета, якщо заявка була подана через сайт МФО в режимі онлайн. Саме з цієї причини такі заявки обробляються дуже швидко, іноді протягом 1-2 хвилин.

Кожна МФО висуває свої вимоги до КІ клієнта. Деякі організації персоніфікують вимоги по кожному клієнту. Алгоритм визначає критичність ключових показників для конкретного клієнта, визначаючи ймовірність «проблемності» позичальника. Якщо це значення перевищує певний встановлений поріг, позичальникові буде відмовлено в кредитуванні. З цієї причини має сенс подавати кілька заявок в різні МФО, оскільки в різних організаціях скоринговий робот налаштований по-різному. Десь строгіше, десь більш ліберально. Тому, один і той же позичальник може отримати відмову в одній організації, але, в інший йому схвалять заявку.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць