Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику?

Зараз отримати кредит не становить великої проблеми. Якщо потрібен короткостроковий мікропозик невеликої суми грошей, люди звертаються до послуг мікрофінансових організацій (МФО). У тому випадку, якщо потрібна велика сума, альтернативи класичним банкам немає. Тільки в банку можна взяти велику позику, але, далеко не завжди.

Чому не дають кредит в банку

Нерідкі випадки, коли позичальникові не дають кредит з тих чи інших причин. Чому не дають кредит, потрібно розбиратися в кожному випадку окремо. Для банків відсоток відхилених кредитів може досягати 30-40%. В цьому немає нічого дивного, оскільки співробітники банку діють по суворої інструкції, відсіваючи заздалегідь потенційно проблемних клієнтів. Якщо у людини погана кредитна історія, йому, швидше за все, буде відмовлено в кредитуванні. Ніхто не хоче зв’язуватися з несумлінним позичальником, навіть якщо у нього всі документи в порядку.

Однак, в деяких випадках відмови в кредитуванні отримують і особи, які мають позитивну КІ. Чому не дають кредит з гарною кредитною історією? Швидше за все, в банку відмовлять в кредитуванні, якщо довідка про доходи не підтверджує суму кредиту. Тобто, банк не бачить джерел доходу клієнта, за рахунок яких він буде гасити кредит.

Чому не дають кредит онлайн в МФО

МФО не пред’являє жорстких вимог до своїх клієнтів, як банк. Щоб подати заявку на отримання мікрокредиту, досить буде заповнити анкету з паспортними даними на сайті організації, вказати свій ІПН, № банківської карти, № мобільного телефону. Отримати мікрозаем можуть пенсіонери, студенти, особи без постійного місця роботи. У МФО не вимагають довідки про доходи або поручителів. За всі ці лояльності клієнт розплачується високою процентною ставкою, яка в десятки разів перевищує банківську. Стандартний відсоток МФО – 1,5-2% в день. Це дуже багато. Клієнту, який оформив мікроссуду, скажімо, на 10000 грн, щодня нараховується 150-200 грн відсотків! З цієї причини звертатися до послуг МФО потрібно лише в крайніх випадках, коли клієнту треба перехопити невеликою сумою грошей на пару-трійку днів, максимум, на тиждень. Адже за користування кредитом в 10 тис. Грн протягом тижня доведеться повернути 11-11,5 тис. Грн.

Кожен потенційний позичальник, який подає заявку на кредитування, проходить у фінансовій організації перевірку на предмет його кредитної історії. Спеціальний скоринговий алгоритм в автоматичному режимі перевіряє КІ кліета, якщо заявка була подана через сайт МФО в режимі онлайн. Саме з цієї причини такі заявки обробляються дуже швидко, іноді протягом 1-2 хвилин.

Кожна МФО висуває свої вимоги до КІ клієнта. Деякі організації персоніфікують вимоги по кожному клієнту. Алгоритм визначає критичність ключових показників для конкретного клієнта, визначаючи ймовірність «проблемності» позичальника. Якщо це значення перевищує певний встановлений поріг, позичальникові буде відмовлено в кредитуванні. З цієї причини має сенс подавати кілька заявок в різні МФО, оскільки в різних організаціях скоринговий робот налаштований по-різному. Десь строгіше, десь більш ліберально. Тому, один і той же позичальник може отримати відмову в одній організації, але, в інший йому схвалять заявку.

Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць