CСloan

Сслоан вийшов на український ринок кредитування в 2016 році, і з тих пір зайняв провідне місце серед інших конкурентів. Сслоан працює в Іспанії, Казахстані, Грузії.

Умови кредитування в Сслоан

Адміністрація Сслоан надає позики в розмірі 400 – 20000 грн. Однак, при першому зверненні в Сслоан розмір кредиту звичайно обмежений 5 тисячами грн. Позикою можна оформити на термін від 1 до 30 діб. Термін кредитування для постійних клієнтів може бути збільшений удвічі, до 65 днів.

У Сслоан є можливість продовження взятої позики. Для цього клієнт повинен зв’язатися з менеджером компанії одним із зручних йому способів, і оформити заявку щодо пролонгації позики.

При першому зверненні в Сслоан клієнт може оформити кредит під символічний відсоток 0,01%. Таким чином, повернути доведеться фактично лише суму взятого кредиту, однак, при наступних зверненнях в Сслоан відсоток по кредиту буде зовсім іншим.

Як взяти кредит в Ccloan?

Онлайн позику в Сслоан можна оформити тільки в віддаленому режимі, через сайт організації. Для цього необхідно пройти просту реєстрацію на сайті Сслоан, вказавши свій номер телефону та адресу електронної пошти, які повинні бути підтверджені.

Після того, як особистий кабінет створений, клієнт заповнює персональну анкету, в якій вказує свої особисті дані: ПІБ, контактну інформацію, джерело доходу, при цьому, офіційну довідку про доходи надавати не потрібно.

На наступному етапі клієнт повинен надати копії своїх документів і приватне фото з відкритим паспортом. Дані заходи спрямовані на посилення заходів безпеки, щоб треті особи не змогли зламати акаунт клієнта.

Після того, як всі дані введені і фото завантажені, клієнт може почати створення заявки, вказавши потрібну суму і бажаний термін кредитування. Онлайн калькулятор в автоматичному режимі розраховує суму, яку треба буде повернути в Сслоан, і крайню дату, коли кредит повинен бути закритий.

В протягом 1 години на телефон клієнта прийде СМС-повідомлення з рішенням по кредиту, якщо воно виявиться позитивним, клієнт повинен прив’язати свою банківську карту, яка повинна бути оформлена на ту ж особу, яка оформила кредит, карта повинна дозволяти переклади від третіх осіб.

Завершується оформлення кредиту підписанням договору, який прийде на електронну пошту клієнта. Договір вважається оформленим після того, як клієнт відправить СМС-повідомлення, вказане в договорі. Після цього, йому зараховуються гроші на карту і починається відлік днів з погашення кредиту.

Контактна і реєстраційна інформація CCLOAN

 

Офіційний сайт https://www.ccloan.ua/ru/
Телефон +380442227733
Електронна пошта [email protected]
Юридична адреса 01024, м.Київ, вул. Басейна, 6
Графік роботи Работает круглосуточно
Ліцензія Свідоцтво ФК №737 від 14.04.2016