Ccloan

Сслоан вийшов на український ринок мікрокредитування в 2016 році, і з тих пір зайняв провідне місце серед інших конкурентів. Сслоан працює в Іспанії, Казахстані, Грузії.

Умови кредитування в Сслоан

Адміністрація Сслоан надає мікропозик в розмірі 400 – 15000 грн. Однак, при першому зверненні в Сслоан розмір кредиту звичайно обмежений 5 тисячами грн. Мікропозик можна оформити на термін від 1 до 30 діб. Термін кредитування для постійних клієнтів може бути збільшений удвічі, до 65 днів.

У Сслоан є можливість продовження взятого мікропозик. Для цього клієнт повинен зв’язатися з менеджером компанії одним із зручних йому способів, і оформити заявку щодо пролонгації мікропозик.

При першому зверненні в Сслоан клієнт може оформити мікропозик під символічний відсоток 0,01%. Таким чином, повернути доведеться фактично лише суму взятого мікропозик, однак, при наступних зверненнях в Сслоан відсоток по кредиту буде зовсім іншим.

Як взяти кредит в Ccloan?

Мікропозик в Сслоан можна оформити тільки в віддаленому режимі, через сайт організації. Для цього необхідно пройти просту реєстрацію на сайті Сслоан, вказавши свій номер телефону та адресу електронної пошти, які повинні бути підтверджені.

Після того, як особистий кабінет створений, клієнт заповнює персональну анкету, в якій вказує свої особисті дані: ПІБ, контактну інформацію, джерело доходу, при цьому, офіційну довідку про доходи надавати не потрібно.

На наступному етапі клієнт повинен надати копії своїх документів і приватне фото з відкритим паспортом. Дані заходи спрямовані на посилення заходів безпеки, щоб треті особи не змогли зламати акаунт клієнта.

Після того, як всі дані введені і фото завантажені, клієнт може почати створення заявки, вказавши потрібну суму і бажаний термін кредитування. Онлайн калькулятор в автоматичному режимі розраховує суму, яку треба буде повернути в Сслоан, і крайню дату, коли мікропозик повинен бути закритий.

В протягом 1 години на телефон клієнта прийде СМС-повідомлення з рішенням по кредиту, якщо воно виявиться позитивним, клієнт повинен прив’язати свою банківську карту, яка повинна бути оформлена на ту ж особу, яка оформила кредит, карта повинна дозволяти переклади від третіх осіб.

Завершується оформлення кредиту підписанням договору, який прийде на електронну пошту клієнта. Договір вважається оформленим після того, як клієнт відправить СМС-повідомлення, вказане в договорі. Після цього, йому зараховуються гроші на карту і починається відлік днів з погашення кредиту.

Контактна і реєстраційна інформація CCLOAN

 

Офіційний сайт https://www.ccloan.ua/ru/
Телефон +380442227733
Електронна пошта [email protected]
Юридична адреса 01024, м.Київ, вул. Басейна, 6
Графік роботи Работает круглосуточно
Ліцензія Свідоцтво ФК №737 від 14.04.2016
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць