Cashinsky

Про компанію Cashinsky

Cashinsky (Кашинський) – мікрофінансових організація, яка видає швидкі позики невеликих сум фізичним особам. Має зручний онлайн-кабінет і вигідні умови як для нових, так і для постійних клієнтів.

Конкурентні переваги і особливості:

 • гроші на карту вже через 15 хвилин після оформлення;
 • кредитна ставка – всього лише 1,9% в день;
 • немає прихованих платежів та комісій;
 • не вимагають довідки про доходи – для оформлення потрібен тільки паспорт, ідентифікаційний код і банківська карта;
 • є функція відстрочки погашення кредиту;
 • можна погасити кредит достроково без комісій за дострокове закриття боргу.

Умови та вимоги до позичальників

Як і в будь-якому іншому МФО, у Cashinsky є тільки 2 основні вимоги до позичальника: вік від 18 років, наявність паспорта України та ІПН. Ніяких строгих вимог до розміру зарплати, стажу та місця роботи – немає. Також немає обмежень і по статусу позичальника: Кешінскій видає мікропозики і студентам, і офіційно безробітним, і пенсіонерам, і людям з відкритими кредитами або проблемами в кредитній історії.

Скільки можна отримати і на яких умовах:

 • Сума: від 800 до 3000 грн для нових клієнтів і до 10 000 грн для тих, хто звертається не в перший раз.
 • Термін погашення: від 5 до 30 днів.
 • Відсоткова ставка: 1.9%.

Крім паспорта та ідентифікаційного коду вам знадобиться карта українського банку з балансом від 1 грн, електронна пошта і номер будь-якого українського оператора.

Чому варто взяти мікропозик саме в Cashinsky?

Звернутися за мікропозик саме в Cashinsky варто з таких причин:

Просто і зручно оформлений сайт зі зрозумілим інтерфейсом.

 • Особистий кабінет зі статистикою. Через нього можна подивитися статус поточного позики (скільки грошей залишилося, скільки ще днів є на погашення), і розмір діючої знижки.
 • Більш вигідні умови до постійних клієнтів (а постійним вже вважається той, хто бере позику більше 1 разу).
 • Відсутність прихованих платежів і комісій – ще на стадії оформлення заявки клієнт точно бачить, яку суму йому доведеться віддати.
 • Зручний онлайн-калькулятор, який відразу розрахує суму для погашення мікрокредиту з урахуванням всіх умов (відсотків, термінів).
 • Пролонгація. Якщо клієнт не встигає погасити позику в строк – його можна продовжити (максимум до 30 днів) без застосування штрафних санкцій та без негативної позначки в кредитній історії.
 • Орієнтовна швидкість видачі мікрокредиту – близько 20-30 хвилин при першому зверненні і близько 15 хвилин для постійних клієнтів (з уже перевіреними особистими даними і підтвердженої картою).
 • Автоматичний процес видачі. Оскільки в МФО відсутні будь-які перевірки і жорсткі вимоги – замість «живого» співробітника заявки розглядає програма. Завдяки цьому відсутні черги, перерви, затримки і людський фактор.
 • Велика кількість схвалених заявок. В цілому в Cashinsky видано понад 377 тисяч мікропозик.

Процедура оформлення та отримання грошей на карту проходять повністю дистанційно – не потрібно відвідувати відділення, стояти в черзі і чекати заповнення і розгляду заявки. Все можна зробити прямо з дому, з комп’ютера або мобільного гаджета.

Контактна та реєстраційна інформація

Офіційний сайт https://cashinsky.ua
Телефон +38(044)364-06-46
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 03083, м Київ, пр. Науки, 50
Графік работи Сьогодні працює з 09:00 до 21:00
Ліцензія Свідоцтво ФК №917 від 11.07.2017

 

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Ваша Готивочка KFUA Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Dinero SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць