Cashberry

Умови займу в CASHBERRY | КЕШБЕРРІ

 • Мінімальна сума позики: 100 грн
 • Максимальна сума позички: 8000 грн
 • Ставка для першої позички: 0%
 • Ставка для другої та наступних позик: 1,5%
 • Спосіб отримання: Готiвкою, На карту
 • Як повернути: Особистий кабінет, Готiвкою, Приват24, Термiнал
 • Швидкість обробки заявки: 15 хв
 • Швидкість видачі: 5 хв
 • Документи: Паспорт, ІНН
 • Графік роботи: 00:00 – 24:00
 • Лонгування: Є можливість
 • Реєстрація: Ліцензія ФК №756 вiд 07.06.2016
 • Вік позичальників: 18 – 65
 • Працевлаштування: Не обов’язково

Cashberry (Кешберрі) – українська МФО, що працює з 2016 року видає населенню швидкі позики в онлайн-режимі (тільки через сайт, без особистого візиту). Для зручності сайт компанії адаптований під смартфони та планшети – вам не обов’язково навіть сідати за ПК, щоб оформити кредит.

Умови видачі кредитів в Кешберрі

Кешберрі видає швидкі позики на термін від 7 до 30 діб (з кроком в 1 тиждень – тобто на 7, 14, 21 або 30 днів).

Що стосується суми: при першому зверненні ви можете отримати від 500 до 5000 грн. Постійним клієнтам – ліміт вище: до 10 000 грн.

Графік роботи Кешберрі – цілодобовий. Отримати тут позику можна в режимі 24/7 – і вдень, і вночі, і у вихідні, і у свята, і в будні дні.

Хто може взяти гроші в кредит в Cashberry?

У МФО список вимог до клієнтів набагато менше, ніж у банку. Кешберрі – не виняток: умов для отримання позики тут мінімум.

Ви повинні:

 • бути повнолітнім – позики можуть оформити клієнти старше 18;
 • бути громадянином України: мати паспорт та ІПН;
 • не мати прострочених непогашених кредитів;
 • мати мобільний телефон, електронну скриньку і карту будь-якого банку України з балансом від 1 грн, на яку можна переводити гроші іншим людям.

Офіційного працевлаштування не потрібно – ви можете працювати неофіційно, бути студентом або пенсіонером. Також не потрібно чиста кредитна історія – вона може бути з проблемами в минулому, і це не стане приводом для відмови.

Як оформити швидкий позику в Кешберрі?

Вся процедура оформлення займе у вас не довше години, навіть якщо ви робите це вперше, і не знаєте, як саме виглядає процес.

Допоможемо і розповімо, що треба робити для отримання кредиту в Cashberry:

 1. Тиснемо «Оформити заявку» і переходимо на сайт.
 2. На головній сторінці бачимо онлайн-калькулятор. У ньому треба вибрати повзунком суму позики, і нижче кількість днів, за які ви хочете повернути гроші. Зручна фішка: праворуч від калькулятора ви відразу побачите окремо щоденний розмір відсотків, окремо – загальну суму до повернення, і приблизний час, в яке гроші виявляться на вашій картці.
 3. Реєструємося: вказуємо пошту і номер телефону.
 4. Після реєстрації заповнюємо всі дані, які будуть в анкеті. На цьому кроці можна допускати помилок, оскільки кредит ви не отримаєте, якщо ваше прізвище (наприклад) буде написана з помилкою.
 5. Чекаємо перевірки введених даних і прикріпленого фото. На неї йде до 30 хвилин, якщо ви звертаєтеся в Кешберрі вперше. Перевірка обов’язкове, щоб шахраї не змогли оформити позику на чужі дані.
 6. Отримуємо повідомлення на пошту і в СМС з рішенням по вашій заявці.
 7. Якщо заявка підтверджена – прив’язуємо карту: вказуємо її дані (CVV, номер, місяць завершення дії). З рахунку спишеться довільна сума до 1 грн. Цю суму в копійках треба відправити у відповідному СМС, як код.
 8. Після прив’язки карти на пошту відправиться електронний договір кредитування. Вивчаємо його (про всяк випадок) і «підписуємо», відправивши ще один СМС-код.

Справу зроблено: після «підпису» електронного договору ви оформили швидкий кредит. Гроші зазвичай приходять швидко – через кілька хвилин після «підписання».

Контактна та реєстраційна інформація

Офіційний сайт https://cashberry.com.ua/
Телефон +380984151818
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7, оф. 49/2
Графік работи Працює цілодобово
Ліцензія Свідоцтво ФК №756 від 07.06.2016

 

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Ваша Готивочка KFUA Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Dinero SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць