Зустрічайте Black Friday з MisterCash та забирайте 50 000 грн на покупки!  

Зустрічайте Black Friday з MisterCash та забирайте 50 000 грн на покупки!  

З MisterCash Чорна п’ятниця буде неперевершеною! Адже у цю Чорну-чорну п’ятницю ваш фінансовий герой подарує своїм клієнтам багато-багато сертифікатів на покупки. Погодьтеся, буде круто виграти один з 50 сертифікатів у “Сільпо” на 1000 гривень! А зробити це простіше-простого. 

Умови розіграшу:

  • Підписатися на нашу сторінку у Facebook та Instagram.
  • Мати активний кредит у МisterCash.
  • Написати в коментарях під акційним постом “Хочу сертифікат від MisterCash” та вказати номер свого кредитного договору. Коментар можна залишити, де Вам зручніше – у Facebook чи Instagram.
  • Готово! Залишилось дочекатися результатів розіграшу 26-го листопада. 

Будьте уважні, один клієнт може виграти лише 1 раз. Клієнти, які не вказали номер договору у коментарях не зможуть взяти участь у розіграші. 

Ловіть свій шанс виграти та зустріньте Чорну п’ятницю вигідно! 💚🖤

23.11.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць