Зустрічайте Black Friday з MisterCash та забирайте 50 000 грн на покупки!  

Зустрічайте Black Friday з MisterCash та забирайте 50 000 грн на покупки!  

З MisterCash Чорна п’ятниця буде неперевершеною! Адже у цю Чорну-чорну п’ятницю ваш фінансовий герой подарує своїм клієнтам багато-багато сертифікатів на покупки. Погодьтеся, буде круто виграти один з 50 сертифікатів у “Сільпо” на 1000 гривень! А зробити це простіше-простого. 

Умови розіграшу:

  • Підписатися на нашу сторінку у Facebook та Instagram.
  • Мати активний кредит у МisterCash.
  • Написати в коментарях під акційним постом “Хочу сертифікат від MisterCash” та вказати номер свого кредитного договору. Коментар можна залишити, де Вам зручніше – у Facebook чи Instagram.
  • Готово! Залишилось дочекатися результатів розіграшу 26-го листопада. 

Будьте уважні, один клієнт може виграти лише 1 раз. Клієнти, які не вказали номер договору у коментарях не зможуть взяти участь у розіграші. 

Ловіть свій шанс виграти та зустріньте Чорну п’ятницю вигідно! 💚🖤

23.11.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць