Важлива новина: акція “Платежі у відпустці” завершується 24.05. Встигніть скористатися!

Важлива новина: акція “Платежі у відпустці” завершується 24.05. Встигніть скористатися!

Увага! Акція завершена!

Містер Кеш повідомляє, що з 24 травня акція “Платежі у відпустці” припиняє свою дію. Встигніть скористатися пропозицією прямо зараз і відправте платежі по кредиту у відпустку!

Нагадуємо умови:

  • Кожен клієнт, який продовжить дію кредитного договору на термін від 15 днів, отримає вдвічі більше часу для внесення платежу.
  • Наприклад, оформивши продовження на 15 днів, ви будете мати 30 днів до наступного платежу. Хочете користуватися коштами 20 днів? За умовами акції, ми подвоюємо цю цифру і переносимо дату платежу на 40 днів.
  • Найменший термін продовження це 15 днів, найдовша відстрочка можлива на цілих 60 днів.

Щоб стати учасником необхідно?

  1. Оформити продовження (пролонгацію) в особистому кабінеті на сайті my.mistercash.ua.
  2. Визначитися з терміном продовження.
  3. Одноразово оплатити вартість послуги. Вартість дорівнює сумі відсотків за дні продовження зі зменшеною вдвічі процентною ставкою.
  4. Користуватися продовженням в 2 рази довше.

Встигніть оформити пролонгацію і збережіть хорошу кредитну історію! А Містер Кеш подбає про ваш фінансовий добробут.

Завантажити правила Акції

19.05.2020
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць