0Важлива новина: акція "Платежі у відпустці" завершується 24.05. Встигніть скористатися!
Важлива новина: акція “Платежі у відпустці” завершується 24.05. Встигніть скористатися!

Важлива новина: акція “Платежі у відпустці” завершується 24.05. Встигніть скористатися!

Містер Кеш повідомляє, що з 24 травня акція “Платежі у відпустці” припиняє свою дію. Встигніть скористатися пропозицією прямо зараз і відправте платежі по кредиту у відпустку!

Нагадуємо умови:

  • Кожен клієнт, який продовжить дію кредитного договору на термін від 15 днів, отримає вдвічі більше часу для внесення платежу.
  • Наприклад, оформивши продовження на 15 днів, ви будете мати 30 днів до наступного платежу. Хочете користуватися коштами 20 днів? За умовами акції, ми подвоюємо цю цифру і переносимо дату платежу на 40 днів.
  • Найменший термін продовження це 15 днів, найдовша відстрочка можлива на цілих 60 днів.

Щоб стати учасником необхідно?

  1. Оформити продовження (пролонгацію) в особистому кабінеті на сайті my.mistercash.ua.
  2. Визначитися з терміном продовження.
  3. Одноразово оплатити вартість послуги. Вартість дорівнює сумі відсотків за дні продовження зі зменшеною вдвічі процентною ставкою.
  4. Користуватися продовженням в 2 рази довше.

Встигніть оформити пролонгацію і збережіть хорошу кредитну історію! А Містер Кеш подбає про ваш фінансовий добробут.

Завантажити правила Акції

19.05.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць