Важлива новина: акція “Платежі у відпустці” завершується 24.05. Встигніть скористатися!

Важлива новина: акція “Платежі у відпустці” завершується 24.05. Встигніть скористатися!

Увага! Акція завершена!

Містер Кеш повідомляє, що з 24 травня акція “Платежі у відпустці” припиняє свою дію. Встигніть скористатися пропозицією прямо зараз і відправте платежі по кредиту у відпустку!

Нагадуємо умови:

  • Кожен клієнт, який продовжить дію кредитного договору на термін від 15 днів, отримає вдвічі більше часу для внесення платежу.
  • Наприклад, оформивши продовження на 15 днів, ви будете мати 30 днів до наступного платежу. Хочете користуватися коштами 20 днів? За умовами акції, ми подвоюємо цю цифру і переносимо дату платежу на 40 днів.
  • Найменший термін продовження це 15 днів, найдовша відстрочка можлива на цілих 60 днів.

Щоб стати учасником необхідно?

  1. Оформити продовження (пролонгацію) в особистому кабінеті на сайті my.mistercash.ua.
  2. Визначитися з терміном продовження.
  3. Одноразово оплатити вартість послуги. Вартість дорівнює сумі відсотків за дні продовження зі зменшеною вдвічі процентною ставкою.
  4. Користуватися продовженням в 2 рази довше.

Встигніть оформити пролонгацію і збережіть хорошу кредитну історію! А Містер Кеш подбає про ваш фінансовий добробут.

Завантажити правила Акції

19.05.2020
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць