Важлива новина: акція “Платежі у відпустці” завершується 24.05. Встигніть скористатися!

Важлива новина: акція “Платежі у відпустці” завершується 24.05. Встигніть скористатися!

Містер Кеш повідомляє, що з 24 травня акція “Платежі у відпустці” припиняє свою дію. Встигніть скористатися пропозицією прямо зараз і відправте платежі по кредиту у відпустку!

Нагадуємо умови:

  • Кожен клієнт, який продовжить дію кредитного договору на термін від 15 днів, отримає вдвічі більше часу для внесення платежу.
  • Наприклад, оформивши продовження на 15 днів, ви будете мати 30 днів до наступного платежу. Хочете користуватися коштами 20 днів? За умовами акції, ми подвоюємо цю цифру і переносимо дату платежу на 40 днів.
  • Найменший термін продовження це 15 днів, найдовша відстрочка можлива на цілих 60 днів.

Щоб стати учасником необхідно?

  1. Оформити продовження (пролонгацію) в особистому кабінеті на сайті my.mistercash.ua.
  2. Визначитися з терміном продовження.
  3. Одноразово оплатити вартість послуги. Вартість дорівнює сумі відсотків за дні продовження зі зменшеною вдвічі процентною ставкою.
  4. Користуватися продовженням в 2 рази довше.

Встигніть оформити пролонгацію і збережіть хорошу кредитну історію! А Містер Кеш подбає про ваш фінансовий добробут.

Завантажити правила Акції

19.05.2020
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць