Щедра весна з MisterCash

Щедра весна з MisterCash

Увага! Акція завершена!

Позику візьми – сертифікат на 100 гривень забери 

Розпочинаємо весну приємною новиною! Кожен новий клієнт MisterCash, який оформить позику до 30.03.2020 автоматично отримає приємний бонус – сертифікат від мережі магазинів Сільпо-Фуд на 100 гривень. Нагадаємо, що першу позику у нашому сервісі можна оформити під 0,01% і користуватися коштами до 30 днів. Ставайте учасником акції “Щедра весна” з MisterCash та забирайте приємний подарунок. 

Правила участі: 

 1. Учасник Акції має бути клієнтом ТМ «MisterCash», який отримує кредит вперше у період з 02.03.2020 р. по 30.03.2020 р.
 2. Учасник Акції може скористатися вибраною Акцією лише один раз протягом її дії.
 3. Акція не розповсюджується на другий, третій та на наступні укладені договори з клієнтом.
 4. Пропозиція “Щедра весна з MisterCash” полягає в отриманні учасниками Акції через смс-повідомлення, на номер телефону, що зареєстрований в особистому кабінеті учасника, діючого посилання на електронні макети з штриховими кодами «Подарункових Сертифікатів Сільпо», номіналом «100 гривень», у разі дотримання умов передбачених Правилами.
 5. Учасник Акції отримує електронний сертифікат в перший календарний день після дати видачі кредиту. 
 6. Організатор не несе відповідальність за втрату електронного сертифікату учасником, заволодіння електронним сертифікатом третіми особами. Учасник Акції має належним чином зберігати електронний сертифікат.
 7. Кредит оформлюється відповідно до внутрішніх правил про надання фінансових послуг Товариства.
 8. Строк дії кожного електронного сертифікату – до 31.12.2021 р. 
 9. Учасник, який відповідає умовам Приавил Акції, оформив кредит вперше підтверджує, що тим самим проявив своє волевиявлення та згоду на участь в даній Акції та ознайомлений з умовами Правил.
 10. Стати Учасником Акції можна в будь-який день упродовж всього Періоду її проведення.
 11. Інформування щодо правил та умов проведення Акції здійснюється шляхом розміщення Правил на офіційному сайті ТОВ «ЕКВІФІН УКРАЇНА»: www.mistercash.ua, а також за телефоном: 0 800 750 584 (дзвінок безкоштовний в межах території України з усіх номерів операторів мобільного та міського зв’язку).

Скачати Правила Акції

28.02.2020
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць