Щедра весна з MisterCash

Щедра весна з MisterCash

Позику візьми – сертифікат на 100 гривень забери 

Розпочинаємо весну приємною новиною! Кожен новий клієнт MisterCash, який оформить позику до 30.03.2020 автоматично отримає приємний бонус – сертифікат від мережі магазинів Сільпо-Фуд на 100 гривень. Нагадаємо, що першу позику у нашому сервісі можна оформити під 0,01% і користуватися коштами до 30 днів. Ставайте учасником акції “Щедра весна” з MisterCash та забирайте приємний подарунок. 

Правила участі: 

 1. Учасник Акції має бути клієнтом ТМ «MisterCash», який отримує кредит вперше у період з 02.03.2020 р. по 30.03.2020 р.
 2. Учасник Акції може скористатися вибраною Акцією лише один раз протягом її дії.
 3. Акція не розповсюджується на другий, третій та на наступні укладені договори з клієнтом.
 4. Пропозиція “Щедра весна з MisterCash” полягає в отриманні учасниками Акції через смс-повідомлення, на номер телефону, що зареєстрований в особистому кабінеті учасника, діючого посилання на електронні макети з штриховими кодами «Подарункових Сертифікатів Сільпо», номіналом «100 гривень», у разі дотримання умов передбачених Правилами.
 5. Учасник Акції отримує електронний сертифікат в перший календарний день після дати видачі кредиту. 
 6. Організатор не несе відповідальність за втрату електронного сертифікату учасником, заволодіння електронним сертифікатом третіми особами. Учасник Акції має належним чином зберігати електронний сертифікат.
 7. Кредит оформлюється відповідно до внутрішніх правил про надання фінансових послуг Товариства.
 8. Строк дії кожного електронного сертифікату – до 31.12.2021 р. 
 9. Учасник, який відповідає умовам Приавил Акції, оформив кредит вперше підтверджує, що тим самим проявив своє волевиявлення та згоду на участь в даній Акції та ознайомлений з умовами Правил.
 10. Стати Учасником Акції можна в будь-який день упродовж всього Періоду її проведення.
 11. Інформування щодо правил та умов проведення Акції здійснюється шляхом розміщення Правил на офіційному сайті ТОВ «ЕКВІФІН УКРАЇНА»: www.mistercash.ua, а також за телефоном: 0 800 750 584 (дзвінок безкоштовний в межах території України з усіх номерів операторів мобільного та міського зв’язку).

Скачати Правила Акції

28.02.2020
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць