Щедра весна з MisterCash

Щедра весна з MisterCash

Увага! Акція завершена!

Позику візьми – сертифікат на 100 гривень забери 

Розпочинаємо весну приємною новиною! Кожен новий клієнт MisterCash, який оформить позику до 30.03.2020 автоматично отримає приємний бонус – сертифікат від мережі магазинів Сільпо-Фуд на 100 гривень. Нагадаємо, що першу позику у нашому сервісі можна оформити під 0,01% і користуватися коштами до 30 днів. Ставайте учасником акції “Щедра весна” з MisterCash та забирайте приємний подарунок. 

Правила участі: 

 1. Учасник Акції має бути клієнтом ТМ «MisterCash», який отримує кредит вперше у період з 02.03.2020 р. по 30.03.2020 р.
 2. Учасник Акції може скористатися вибраною Акцією лише один раз протягом її дії.
 3. Акція не розповсюджується на другий, третій та на наступні укладені договори з клієнтом.
 4. Пропозиція “Щедра весна з MisterCash” полягає в отриманні учасниками Акції через смс-повідомлення, на номер телефону, що зареєстрований в особистому кабінеті учасника, діючого посилання на електронні макети з штриховими кодами «Подарункових Сертифікатів Сільпо», номіналом «100 гривень», у разі дотримання умов передбачених Правилами.
 5. Учасник Акції отримує електронний сертифікат в перший календарний день після дати видачі кредиту. 
 6. Організатор не несе відповідальність за втрату електронного сертифікату учасником, заволодіння електронним сертифікатом третіми особами. Учасник Акції має належним чином зберігати електронний сертифікат.
 7. Кредит оформлюється відповідно до внутрішніх правил про надання фінансових послуг Товариства.
 8. Строк дії кожного електронного сертифікату – до 31.12.2021 р. 
 9. Учасник, який відповідає умовам Приавил Акції, оформив кредит вперше підтверджує, що тим самим проявив своє волевиявлення та згоду на участь в даній Акції та ознайомлений з умовами Правил.
 10. Стати Учасником Акції можна в будь-який день упродовж всього Періоду її проведення.
 11. Інформування щодо правил та умов проведення Акції здійснюється шляхом розміщення Правил на офіційному сайті ТОВ «ЕКВІФІН УКРАЇНА»: www.mistercash.ua, а також за телефоном: 0 800 750 584 (дзвінок безкоштовний в межах території України з усіх номерів операторів мобільного та міського зв’язку).

Скачати Правила Акції

28.02.2020
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць