Розіграш «Подарунки до перемоги від MisterCash» вже розпочався!

Розіграш «Подарунки до перемоги від MisterCash» вже розпочався!

Дорогі клієнти, ваш фінансовий герой MisterCash поспішає оголосити про початок нового розіграшу – «Подарунки до перемоги від MisterCash»! Ми не порушуємо свої традиції, тому умови, як завжди, прості, а подарунки – мега круті – два iPhone 14 та один Apple MacBook. Тож не гайте час, читайте умови та приєднуйтеся!

Умови розіграшу:

  1. До кінця року ми щомісяця будемо проводити по одному розіграшу серед усіх клієнтів, які скористалися нашими послугами.
  2. Що більшою кількістю наших послуг клієнт скористався за місяць, то більшу кількість разів він зможе потрапити до списку учасників.
  3. Наприклад, якщо новий клієнт бере кредит на початку місяця – його ім’я потрапляє у розіграш один раз. Пролонгує кредит цього ж місяця – потрапляє до списку учасників вдруге. Встигає закрити та взяти повторний кредит цього ж акційного місяця – потрапляє до розіграшу втретє.

Всього буде три етапи розіграшу:

  • з 03.10.22 по 31.10.22. Приз iPhone 14. Дата оголошення результатів – 03.11.22.
  • з 01.11.22 по 30.11.22. Приз iPhone 14. Дата оголошення результатів – 01.12.22.
  • з 01.12.22 по 27.12.22. Приз Apple MacBook. Дата оголошення результатів – 28.12.22.

Важливо! Щоб взяти участь у розіграші клієнти мають отримати перший кредит або повторний кредит за класичною схемою кредитування, або оформити пролонгацію. Під час отримання кредиту в Особистому кабінеті важливо поставити відмітку про згоду з Правилами. До кредиту учасника розіграшу не повинна бути застосована автопролонгація у період проведення одного або кількох етапів Розіграшу. Розіграш буде проводитись за допомогою сервісу random.org.

Приєднуйтесь і удача неодмінно вам посміхнеться! 

Правила

05.10.2022
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць