Розіграш «Подарунки до перемоги від MisterCash» вже розпочався!

Розіграш «Подарунки до перемоги від MisterCash» вже розпочався!

Дорогі клієнти, ваш фінансовий герой MisterCash поспішає оголосити про початок нового розіграшу – «Подарунки до перемоги від MisterCash»! Ми не порушуємо свої традиції, тому умови, як завжди, прості, а подарунки – мега круті – два iPhone 14 та один Apple MacBook. Тож не гайте час, читайте умови та приєднуйтеся!

Умови розіграшу:

  1. До кінця року ми щомісяця будемо проводити по одному розіграшу серед усіх клієнтів, які скористалися нашими послугами.
  2. Що більшою кількістю наших послуг клієнт скористався за місяць, то більшу кількість разів він зможе потрапити до списку учасників.
  3. Наприклад, якщо новий клієнт бере кредит на початку місяця – його ім’я потрапляє у розіграш один раз. Пролонгує кредит цього ж місяця – потрапляє до списку учасників вдруге. Встигає закрити та взяти повторний кредит цього ж акційного місяця – потрапляє до розіграшу втретє.

Всього буде три етапи розіграшу:

  • з 03.10.22 по 31.10.22. Приз iPhone 14. Дата оголошення результатів – 03.11.22.
  • з 01.11.22 по 30.11.22. Приз iPhone 14. Дата оголошення результатів – 01.12.22.
  • з 01.12.22 по 27.12.22. Приз Apple MacBook. Дата оголошення результатів – 28.12.22.

Важливо! Щоб взяти участь у розіграші клієнти мають отримати перший кредит або повторний кредит за класичною схемою кредитування, або оформити пролонгацію. Під час отримання кредиту в Особистому кабінеті важливо поставити відмітку про згоду з Правилами. До кредиту учасника розіграшу не повинна бути застосована автопролонгація у період проведення одного або кількох етапів Розіграшу. Розіграш буде проводитись за допомогою сервісу random.org.

Приєднуйтесь і удача неодмінно вам посміхнеться! 

Правила

05.10.2022
Назад