Результати розіграшу “Таємний Санта” від MisterCash! 

Результати розіграшу “Таємний Санта” від MisterCash! 

Свята закінчуються, а подарунки від MisterCash, звичайно, не мають меж. Тому сьогодні ми оголошуємо щасливчиків, які стали переможцями нашого найноворічнішого розіграшу від MisterCash – “Таємний Санта”. 

Нагадуємо, кожен клієнт міг стати персональним Таємним Сантою для когось зі своїх близьких, якщо оформив позику у сервісі з 06.12.2021 по 09.01.2022 року та заповнив акційну форму. 

Тож зустрічайте імена трьох щасливчиків, які отримають по одному сертифікату Vygoda на 10 000 гривень завдяки своїм Таємним Сантам. 

Список переможців розіграшу:

  1. Буклів Василь Іванович
  2. Хоменко Наталія Василівна
  3. Різун Аліна Миколаївна

До речі, Таємні Санти наших переможців також не залишаться без призів – кожному з них MisterCash подарує промокод на 90% знижку. 

Відео з визначенням переможців

Вітаємо всіх переможців! MisterCash ще раз довів, що робити приємні сюрпризи з ним простіше простого! 

Ще більше розіграшів та акцій шукайте на наших сторінках у Facebook та Instagram

10.01.2022
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць