Результати розіграшу «Подарунки до перемоги від MisterCash»: жовтень

Результати розіграшу «Подарунки до перемоги від MisterCash»: жовтень

Ура! Ми вже маємо результати першого етапу розіграшу «Подарунки до перемоги від MisterCash»! Коротко нагадаємо умови: до кінця року ми щомісяця будемо проводити по одному розіграшу серед усіх клієнтів, які скористалися нашими послугами. Що більшою кількістю наших послуг клієнт скористався за місяць, то більшу кількість разів він зможе потрапити до списку учасників. Призовий фонд жовтня – iPhone 14, призовий фонд листопада – iPhone 14, призовий фонд грудня – Apple MacBook.

Отож переможцем першого етапу розіграшу та власником новенького iPhone 14 стає Білоконь Максим Миколайович!*

*Оновлення: через відсутність зв’язку з Білоконь М. М. та відмову Ревенко Д. О. право на виграш переходить наступному учаснику у списку, який дотримався правил розіграшу, а саме, Лазоренку Артему Вікторовичу.

Вітаємо! Наші фахівці невдовзі зв’яжуться з вами.

Відео з визначенням переможця: https://fb.watch/gzdK9p-bKA/

А тим, кому удача цього разу не посміхнулася, радимо скоріше читати умови нашого супер розіграшу та долучатися. Попереду ще 2 місяці розіграшу, а отже на вас чекає ще двоє крутих яблучних призів! А щоб першими дізнаватися про нові акції від компанії MisterCash, пропонуємо вже зараз підписатися на наші соціальні мережі: Facebook та Instagram

03.11.2022
Назад