Нагородження переможця розіграшу «Подарунки до перемоги від MisterCash»: листопад

Нагородження переможця розіграшу «Подарунки до перемоги від MisterCash»: листопад

Цього тижня у гості до MisterCash завітав переможець другого етапу розіграшу “Подарунки до перемоги” Дмитро. Він отримав від нас новенький iPhone 14. Ми, як і звичайно, вирішили поспілкуватися з переможцем і дізнатися більше про його досвід користування нашими послугами та історію переможного кредиту. 

Дмитре, як довго Ви користуєтеся послугами MisterCash?

Це моє перше звернення і дуже вдале. 

Повірили, коли дізналися про подарунок чи були сумніви?

Повірив одразу, коли побачив привітальне смс. 

Раніше щось вигравали?

Нічого значного не вигравав, це перший великий подарунок. І, до речі, в мене на цьому тижні день народження. Тому це ще більший сюрприз для мене. 

Що можете порадити чи побажати нашій компанії?

Перш за все, хотів би подякувати вашій команді. Дуже приємно в наш складний час отримувати подарунки, особливо такі цінні. Зараз, на жаль, дуже складно вірити у щось хороше, але завдяки MisterCash я став більше вірити, що дива трапляються. Дякую!   

MisterCash ще раз вітає переможця та нагадує, що до кінця грудня у кожного нашого клієнта є шанс виграти новенький MacBook Air. Для цього потрібно просто скористатися нашими послугами (взяти кредит або продовжити термін дії активного кредиту) до 27.12.2022 і, звичайно, щиро вірити у перемогу. Умови розіграшу за посиланням. Ще більше акцій та розіграшів шукайте на наших сторінках у Facebook та Instagram.

Приєднуйтеся і зустрічайте Новий рік з крутими подарунками! 

07.12.2022
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць