Нагородження переможця розіграшу «Подарунки до перемоги від MisterCash»: листопад

Нагородження переможця розіграшу «Подарунки до перемоги від MisterCash»: листопад

Цього тижня у гості до MisterCash завітав переможець другого етапу розіграшу “Подарунки до перемоги” Дмитро. Він отримав від нас новенький iPhone 14. Ми, як і звичайно, вирішили поспілкуватися з переможцем і дізнатися більше про його досвід користування нашими послугами та історію переможного кредиту. 

Дмитре, як довго Ви користуєтеся послугами MisterCash?

Це моє перше звернення і дуже вдале. 

Повірили, коли дізналися про подарунок чи були сумніви?

Повірив одразу, коли побачив привітальне смс. 

Раніше щось вигравали?

Нічого значного не вигравав, це перший великий подарунок. І, до речі, в мене на цьому тижні день народження. Тому це ще більший сюрприз для мене. 

Що можете порадити чи побажати нашій компанії?

Перш за все, хотів би подякувати вашій команді. Дуже приємно в наш складний час отримувати подарунки, особливо такі цінні. Зараз, на жаль, дуже складно вірити у щось хороше, але завдяки MisterCash я став більше вірити, що дива трапляються. Дякую!   

MisterCash ще раз вітає переможця та нагадує, що до кінця грудня у кожного нашого клієнта є шанс виграти новенький MacBook Air. Для цього потрібно просто скористатися нашими послугами (взяти кредит або продовжити термін дії активного кредиту) до 27.12.2022 і, звичайно, щиро вірити у перемогу. Умови розіграшу за посиланням. Ще більше акцій та розіграшів шукайте на наших сторінках у Facebook та Instagram.

Приєднуйтеся і зустрічайте Новий рік з крутими подарунками! 

07.12.2022
Назад