Нагородження переможця розіграшу «Подарунки до перемоги від MisterCash»: грудень

Нагородження переможця розіграшу «Подарунки до перемоги від MisterCash»: грудень

От і закінчився старий рік, а разом з ним і останній етап нашого розіграшу “Подарунки до перемоги”. Його переможцем став Арсен з Києва, який отримав прямо під ялинку новенький MacBook Air. Ми, вже по традиції, поспілкуватися зі щасливчиком та розпитали про його історію переможного кредиту.

Арсене, як давно Ви користуєтеся послугами MisterCash?

Я користувався минулого року і на початку цього року досить активно. Потім закрив всі кредити і якийсь час не користувався. А в грудні терміново знадобилися гроші і я звернувся знову.

Пам’ятаєте, на що отримали “переможний” кредит?

Так, пам’ятаю дуже добре. У мене евакуювали машину і мені терміново потрібно було заплатити, щоб забрати її зі стоянки, а якраз не було грошей на карті. І поки друг мене підвозив за машиною, я телефоном погодив кредит і отримав гроші, ще навіть машину встиг забрати в цей же день.

Чому обрали саме MisterCash?

Я думав про кілька компаній, але гроші були потрібні швидко і мені здалося, що тут найзручніше оформлення.

Повірили, коли дізналися про виграш?

Повірив, але був дуже здивований. З дружиною передивилися ще інформацію на сайті та у Facebook, тоді точно впевнилися. 

Яка доля призу?

Можливо, продам старий комп’ютер, а цей залишу собі.

Що можете побажати компанії?

Фінансової стабільності, надійних клієнтів і ще більше розіграшів.

Команда MisterCash ще раз вітає переможця! І поспішає нагадати, що новий рік ми також розпочали з розіграшу. Цього разу кожен наш клієнт має шанс виграти одну з трьох зарядних станцій EcoFlow! Умови за посиланням, а ще більше акцій та вигідних пропозицій ви знайдете на наших сторінках у Facebook та Instagram.

Працюємо для вас! 

04.01.2023
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць