Нагородження переможця розіграшу «MisterCash несе світло в кожен дім»: січень

Нагородження переможця розіграшу «MisterCash несе світло в кожен дім»: січень

Наш супер розіграш 3-ох зарядних станцій EcoFlow у самому розпалі. І сьогодні ми раді представити першого переможця, якому вже усміхнулася удача. Традиційно ми поспілкуватися зі щасливчиком та розпитали про його історію переможного кредиту.

Ілле, як давно Ви користуєтеся послугами MisterCash?

Користуюся відносно недовго, десь 3-4 місяці.

Чому обрали саме MisterCash? Як дізналися про нашу компанію?

Знайшов вас в інтернеті, почитав інформацію про компанію, по оформленню все здалося досить зрозумілим. Подобається, що часто діють великі знижки і тому вигідно користуватися. Плюс сподобалася якість обслуговування, дуже ввічливі оператори, зрозуміло все пояснюють.

А як дізналися про розіграш?

Саме коли спілкувався з оператором, мені розказали, що зараз можна оформити кредит і взяти участь в розіграші зарядної станції. Я подумав, що це хороший приз і вирішив спробувати, до того ж на якісь поточні витрати потрібні були гроші. 

Одразу повірили, коли Вам повідомили про перемогу?

Ні, спочатку не повірив. Якщо чесно, то і зараз не дуже віриться, що таке буває.

Дуже раді, що вміємо приємно дивувати клієнтів. А поділіться, яка доля призу чи буде він корисним для Вас?

Приз, звичайно, корисний, особливо зараз, коли відключають світло. Думаю, нашій родині з маленькою дитиною, справді, стане у пригоді.

Що можете побажати чи порадити компанії MisterCash?

Порад, мабуть, нема, дуже задоволений вашим сервісом, тому бажаю й надалі працювати й розвиватися, і так приємно дивувати клієнтів.

Ми дякуємо за хороші слова і ще раз вітаємо переможця. І, звичайно, нагадуємо усім охочим виграти зарядну станцію, що розіграш ще триває! Наступний етап вже розпочався і продовжиться до 28.02.2023 року. А вже 1 березня ми дізнаємося ім’я другого щасливчика або щасливиці, які отримають новеньку EcoFlow від MisterCash. Умови участі максимально прості: оформити новий чи повторний кредит, або підключити пролонгацію активного кредиту у період дії однієї з серій розіграшу. Детальна інформація та правила розіграшу за посиланням, читайте та долучайтеся! 

Дякуємо, що обираєте MisterCash! Продовжуємо працювати для вас!

03.02.2023
Назад