«MisterCash несе світло в кожен дім»: новий розіграш для всіх клієнтів! 

«MisterCash несе світло в кожен дім»: новий розіграш для всіх клієнтів! 

Не секрет, що останнім часом топ покупок українців впевнено займають павербанки, генератори та зарядні станції. Тому в наступні 3 місяці MisterCash вирішив розіграти аж 3 зарядні станції EcoFlow, щоб ви, наші друзі, завжди були наповнені енергією та світлом.

Щоб стати учасником та виграти одну з трьох зарядних станцій, необхідно оформити новий чи повторний кредит або підключити пролонгацію активного кредиту у період дії однієї з серій розіграшу.

Всього ми проведемо 3 серії розіграшу у періоди:

  1. з 01.01.2023 по 31.01.2023 рр. Результати будуть оголошені 1 лютого 2023 року.
  2. з 01.02.2023 по 28.02.2023 рр. Результати будуть оголошені 1 березня 2023 року.
  3. з 01.03.2023 по 31.03.2023 рр. Результати будуть оголошені 3 квітня 2023 року.

Важливо:

  • В учасників розіграшу не можуть бути борги або прострочення за активним кредитом.
  • Учасники розіграшу мають обов’язково поставити галочку про згоду з участю в розіграші в Особистому кабінеті клієнта.
  • Що більшу кількість разів клієнт скористається послугами MisterCash в акційний місяць, то більшу кількість разів зможе потрапити у список учасників розіграшу.
  • Визначення переможців відбуватиметься за допомогою сервісу random.org. 

Долучайтеся і удача обов’язково вам посміхнеться! Бажаємо успіху!

Правила

30.12.2022
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць