Мега новина! Перша позика знову під 0,01% на день!

Мега новина! Перша позика знову під 0,01% на день!

Ваш фінансовий герой MisterCash підтримує своїх клієнтів у складні часи і з радістю повертає найвигідніші умови кредитування! З 20 жовтня усім новим клієнтам сервісу MisterCash перша позика буде доступна лише під 0,01% на день! Максимальний строк користування грошима на акційних умовах 0,01% на день (при дотриманні усіх  умов акції) становить 14 днів. Для продовження терміну в Особистому кабінеті клієнта потрібно просто підключити пролонгацію кредитного договору.

Як отримати позику? 

  1. Зареєструватися на сторінці MisterCash. Завдяки системі BankID оформлення заявки займає до 10-15 хвилин. 
  2. Обрати потрібну суму і термін кредитування. Новим клієнтам доступно до 8000 гривень. Під час повторного звернення клієнти можуть розраховувати на суму до 20000 гривень.
  3. Ознайомитись та прийняти умови кредитного Договору.
  4. Дочекатись схвалення заявки та отримати необхідну суму під вигідний відсоток.

Кілька кліків і гроші на вашому рахунку!

Важлива інформація:

  • Максимальна доступна сума для нового клієнта – 8000 гривень.
  • Максимальний строк кредиту – 44 дні, протягом якого може бути встановлений максимальний строк користування грошима на акційних умовах 0,01% на день (при дотриманні усіх умов акції) – 14 днів.
  • Реальна річна відсоткова ставка – від 4.01% до 85,160.71%.

Долучайтеся до нас у Facebook та Instagram, щоб першими дізнаватися про всі новини, акції та розіграші від MisterCash! Працюємо для вашого фінансового комфорту!

Правила

02.11.2022
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць