Акція “Вигідні свята”

Акція “Вигідні свята”

Увага! Акція завершена!

Зустрічайте свята вигідно з новою пропозицією від фінансового героя MisterCash! З 1 січня кожен новий клієнт має можливість оформити свою першу позику під 0,01% на день. Максимальний строк користування грошима 30 днів, а за необхідності у MisterCash можна продовжити цей термін. 

4 кроки, щоб оформити вигідну позику?

  1. Пройти реєстрацію на сторінці MisterCash.
  2. Вибрати потрібну суму і термін кредитування. 
  3. Прочитати та прийняти умови електронного Договору. 
  4. Отримати гроші під 0,01% за 10 хвилин.

А щоб вигідні свята не закінчувалися, MisterCash має ще одну цікаву пропозицію: кожен, хто зареєструється у сервісі через систему BankID, отримає наступну позику зі знижкою 20%. MisterCash пропонує найкращі умови кредитування, перевірте самі! 

Хочете завжди бути на зв’язку з героєм у світі фінансів? Долучайтеся до нас у Facebook!

Завантажити правила акції

 

31.12.2020
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць