Акція “Вигідні свята”

Акція “Вигідні свята”

Увага! Акція завершена!

Зустрічайте свята вигідно з новою пропозицією від фінансового героя MisterCash! З 1 січня кожен новий клієнт має можливість оформити свою першу позику під 0,01% на день. Максимальний строк користування грошима 30 днів, а за необхідності у MisterCash можна продовжити цей термін. 

4 кроки, щоб оформити вигідну позику?

  1. Пройти реєстрацію на сторінці MisterCash.
  2. Вибрати потрібну суму і термін кредитування. 
  3. Прочитати та прийняти умови електронного Договору. 
  4. Отримати гроші під 0,01% за 10 хвилин.

А щоб вигідні свята не закінчувалися, MisterCash має ще одну цікаву пропозицію: кожен, хто зареєструється у сервісі через систему BankID, отримає наступну позику зі знижкою 20%. MisterCash пропонує найкращі умови кредитування, перевірте самі! 

Хочете завжди бути на зв’язку з героєм у світі фінансів? Долучайтеся до нас у Facebook!

Завантажити правила акції

 

31.12.2020
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць