Акція “Весняна вигода”: позики для нових клієнтів під 0.01%

Акція “Весняна вигода”: позики для нових клієнтів під 0.01%

Увага! Акція завершена!

Не пропустіть супер-вигоду! З 1 березня всі нові клієнти MisterCash отримують першу позику у сервісі під 0.01% на день. Нагадуємо, що максимальний термін користування коштами – 30 днів. За необхідності позику можна продовжити через свій Особистий кабінет на сайті. 

Як отримати гроші? 

  1. Зареєструватися на сторінці фінансового героя MisterCash.
  2. Обрати потрібну суму й термін кредитування. 
  3. Ознайомитися з умовами кредитного Договору та підписати його в електронному форматі. 
  4. Почекати схвалення заявки та отримати необхідну суму під 0,01% менш ніж за 10 хвилин.

До речі, якщо ви зареєструєтеся у сервісі за допомогою BankID, то гарантовано отримаєте наступну позику з 20% знижкою на відсотки. Детальніше про це на сторінці акції “Кеш за реєстрацію”

І ще одна гарна новина: на сторінці MisterCash у Facebook ось-ось розпочнеться новий розіграш крутих призів. Підписуйтесь вже зараз, щоб не пропустити! 

Дарує вигоду без меж – герой фінансів MisterCash! З нами легко та надійно!  

Завантажити правила акції

01.03.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць