Акція “Весняна вигода”: позики для нових клієнтів під 0.01%

Акція “Весняна вигода”: позики для нових клієнтів під 0.01%

Увага! Акція завершена!

Не пропустіть супер-вигоду! З 1 березня всі нові клієнти MisterCash отримують першу позику у сервісі під 0.01% на день. Нагадуємо, що максимальний термін користування коштами – 30 днів. За необхідності позику можна продовжити через свій Особистий кабінет на сайті. 

Як отримати гроші? 

  1. Зареєструватися на сторінці фінансового героя MisterCash.
  2. Обрати потрібну суму й термін кредитування. 
  3. Ознайомитися з умовами кредитного Договору та підписати його в електронному форматі. 
  4. Почекати схвалення заявки та отримати необхідну суму під 0,01% менш ніж за 10 хвилин.

До речі, якщо ви зареєструєтеся у сервісі за допомогою BankID, то гарантовано отримаєте наступну позику з 20% знижкою на відсотки. Детальніше про це на сторінці акції “Кеш за реєстрацію”

І ще одна гарна новина: на сторінці MisterCash у Facebook ось-ось розпочнеться новий розіграш крутих призів. Підписуйтесь вже зараз, щоб не пропустити! 

Дарує вигоду без меж – герой фінансів MisterCash! З нами легко та надійно!  

Завантажити правила акції

01.03.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць