Акція “Весняна вигода”: позики для нових клієнтів під 0.01%

Акція “Весняна вигода”: позики для нових клієнтів під 0.01%

Не пропустіть супер-вигоду! З 1 березня всі нові клієнти MisterCash отримують першу позику у сервісі під 0.01% на день. Нагадуємо, що максимальний термін користування коштами – 30 днів. За необхідності позику можна продовжити через свій Особистий кабінет на сайті. 

Як отримати гроші? 

  1. Зареєструватися на сторінці фінансового героя MisterCash.
  2. Обрати потрібну суму й термін кредитування. 
  3. Ознайомитися з умовами кредитного Договору та підписати його в електронному форматі. 
  4. Почекати схвалення заявки та отримати необхідну суму під 0,01% менш ніж за 10 хвилин.

До речі, якщо ви зареєструєтеся у сервісі за допомогою BankID, то гарантовано отримаєте наступну позику з 20% знижкою на відсотки. Детальніше про це на сторінці акції “Кеш за реєстрацію”

І ще одна гарна новина: на сторінці MisterCash у Facebook ось-ось розпочнеться новий розіграш крутих призів. Підписуйтесь вже зараз, щоб не пропустити! 

Дарує вигоду без меж – герой фінансів MisterCash! З нами легко та надійно!  

Завантажити правила акції

01.03.2021
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць