Акція “Таємний Санта” повертається! 

Акція “Таємний Санта” повертається! 

Шановні клієнти, ми знаємо, як вам сподобалася наша акція минулого року, тому поспішаємо оголосити, що “Таємний Санта” повертається!  

MisterCash пропонує вам взяти участь у нашому святковому розіграші та стати персональним Таємним Сантою для когось зі своїх близьких. Для цього необхідно просто написати імена тих, кому хочете зробити подарунок до свят і саме серед них ми розіграємо один з 3-ох сертифікатів Vygoda на 10 000 гривень. 

Як взяти участь?

  1. Оформити позику в MisterCash з 06.12.2021 по 09.01.2022 року. 
  2. Підписатися на нашу сторінку у Facebook
  3. Заповнити та надіслати нам гугл форму “Таємний Санта”, посилання на неї розміщено під акційним постом у Facebook
  4. У цій гугл формі необхідно вказати: своє ПІБ та номер телефону, це необхідно для перевірки наявності активного кредиту. А також написати ім’я та мобільний номер людини, для якої ви хотіли б стати Таємним Сантою та подарувати сертифікат на 10 000 гривень. Будьте уважні, людина дані якої ви вказуєте обов’язково має бути повнолітньою! 
  5. Вже 10 січня 2022 року за допомогою random.org з усіх контактів, які надійдуть через гугл форми, буде обрано троє переможців. 
  6. Кожен з них отримає по одному сертифікату в маркетплейс Vygoda на 10 000 гривень. А їхні Таємні Санти, тобто ви, наші улюблені клієнти, зможете отримати свій бонус за добрі справи – промокод на знижку 90%. 

Тож чекайте 10 січня, саме цього дня MisterCash особисто повідомить усіх переможців про виграш, а також передасть вітання від їх особистого Таємного Санти 🙂 Робити приємні сюрпризи з фінансовим героєм MisterCash простіше простого. Долучайтеся та ставайте Сантою для близьких! 

Завантажити Правила Розіграшу 

06.12.2021
Назад