Акція “Таємний Санта” повертається! 

Акція “Таємний Санта” повертається! 

Шановні клієнти, ми знаємо, як вам сподобалася наша акція минулого року, тому поспішаємо оголосити, що “Таємний Санта” повертається!  

MisterCash пропонує вам взяти участь у нашому святковому розіграші та стати персональним Таємним Сантою для когось зі своїх близьких. Для цього необхідно просто написати імена тих, кому хочете зробити подарунок до свят і саме серед них ми розіграємо один з 3-ох сертифікатів Vygoda на 10 000 гривень. 

Як взяти участь?

  1. Оформити позику в MisterCash з 06.12.2021 по 09.01.2022 року. 
  2. Підписатися на нашу сторінку у Facebook
  3. Заповнити та надіслати нам гугл форму “Таємний Санта”, посилання на неї розміщено під акційним постом у Facebook
  4. У цій гугл формі необхідно вказати: своє ПІБ та номер телефону, це необхідно для перевірки наявності активного кредиту. А також написати ім’я та мобільний номер людини, для якої ви хотіли б стати Таємним Сантою та подарувати сертифікат на 10 000 гривень. Будьте уважні, людина дані якої ви вказуєте обов’язково має бути повнолітньою! 
  5. Вже 10 січня 2022 року за допомогою random.org з усіх контактів, які надійдуть через гугл форми, буде обрано троє переможців. 
  6. Кожен з них отримає по одному сертифікату в маркетплейс Vygoda на 10 000 гривень. А їхні Таємні Санти, тобто ви, наші улюблені клієнти, зможете отримати свій бонус за добрі справи – промокод на знижку 90%. 

Тож чекайте 10 січня, саме цього дня MisterCash особисто повідомить усіх переможців про виграш, а також передасть вітання від їх особистого Таємного Санти 🙂 Робити приємні сюрпризи з фінансовим героєм MisterCash простіше простого. Долучайтеся та ставайте Сантою для близьких! 

Завантажити Правила Розіграшу 

06.12.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць