Акція “Таємний Санта” повертається! 

Акція “Таємний Санта” повертається! 

Шановні клієнти, ми знаємо, як вам сподобалася наша акція минулого року, тому поспішаємо оголосити, що “Таємний Санта” повертається!  

MisterCash пропонує вам взяти участь у нашому святковому розіграші та стати персональним Таємним Сантою для когось зі своїх близьких. Для цього необхідно просто написати імена тих, кому хочете зробити подарунок до свят і саме серед них ми розіграємо один з 3-ох сертифікатів Vygoda на 10 000 гривень. 

Як взяти участь?

  1. Оформити позику в MisterCash з 06.12.2021 по 09.01.2022 року. 
  2. Підписатися на нашу сторінку у Facebook
  3. Заповнити та надіслати нам гугл форму “Таємний Санта”, посилання на неї розміщено під акційним постом у Facebook
  4. У цій гугл формі необхідно вказати: своє ПІБ та номер телефону, це необхідно для перевірки наявності активного кредиту. А також написати ім’я та мобільний номер людини, для якої ви хотіли б стати Таємним Сантою та подарувати сертифікат на 10 000 гривень. Будьте уважні, людина дані якої ви вказуєте обов’язково має бути повнолітньою! 
  5. Вже 10 січня 2022 року за допомогою random.org з усіх контактів, які надійдуть через гугл форми, буде обрано троє переможців. 
  6. Кожен з них отримає по одному сертифікату в маркетплейс Vygoda на 10 000 гривень. А їхні Таємні Санти, тобто ви, наші улюблені клієнти, зможете отримати свій бонус за добрі справи – промокод на знижку 90%. 

Тож чекайте 10 січня, саме цього дня MisterCash особисто повідомить усіх переможців про виграш, а також передасть вітання від їх особистого Таємного Санти 🙂 Робити приємні сюрпризи з фінансовим героєм MisterCash простіше простого. Долучайтеся та ставайте Сантою для близьких! 

Завантажити Правила Розіграшу 

06.12.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць