Акція “Чіткий кеш від MisterCash”

Акція “Чіткий кеш від MisterCash”

Увага! Акція завершена!

Розпочинайте літо вигідно з супер-пропозицією від MisterCash! 

З 1 червня фінансовий герой MisterCash надає можливість усім новим клієнтам оформити свою першу позику під мінімальний 0,01% на день.

Для того, щоб скористатися даною пропозицією, необхідно:

  1. Зареєструватися на сторінці MisterCash.
  2. Обрати потрібну суму і термін кредитування. 
  3. Ознайомитись та прийняти умови кредитного Договору. 
  4. Дочекатись схвалення заявки та отримати необхідну суму під 0,01% протягом 10 хвилин.

Увага: Максимальний строк користування грошима – 30 днів, а за необхідності у MisterCash можна продовжити цей термін. Акційна пропозиція доступна лише для нових клієнтів MisterCash.

Долучайтеся до нас у Facebook, щоб не пропустити останні новини та взяти участь в акціях та розіграшах від MisterCash!

Не прогавте супер-вигоду! 

Завантажити правила акції

31.05.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць