Акція “Таємний Санта”: стань Сантою для своїх близьких!

Акція “Таємний Санта”: стань Сантою для своїх близьких!

Увага! Акція завершена!

Таємний Санта це традиція анонімно обмінюватися подарунками перед святами. Суть цієї традиції проста: усі учасники пишуть свої імена на клаптиках паперу та кладуть їх у капелюх. Після цього кожен учасник тягне ім’я людини, якій він буде дарувати подарунок. 

MisterCash пропонує вам взяти участь у нашій святковій акції та стати персональним Таємним Сантою для когось з близьких. Для цього необхідно просто написати імена тих, кому хочете зробити подарунок до свят і у них з’явиться шанс виграти один Apple iPhone 12 або один з десяти Xiaomi Redmi 9!

Щоб взяти участь в акції потрібно: 

  1. Оформити позику в MisterCash з 15.12.2020 по 13.01.2021 року. 
  2. Підписатися на нашу сторінку у Facebook
  3. Заповнити та надіслати нам гугл форму “Таємний Санта”, посилання на неї розміщено під акційним постом у Facebook. 
  4. У цій гугл формі необхідно вказати: своє ПІБ та номер телефону, це необхідно для перевірки наявності активного кредиту. А також написати ім’я та мобільний номер людини, для якої ви хотіли б стати Таємним Сантою та подарувати телефон. 
  5. 14 січня 2021 року за допомогою random.org з усіх контактів, які надійдуть через гугл форми, буде обрано 11 переможців. 
  6. Перша людина у списку отримає один Apple iPhone 12. А наступні 10 по одному Xiaomi Redmi 9A.
  7. 14 січня MisterCash особисто повідомить усіх переможців про виграш, а також передасть вітання від їх особистого Таємного Санти 🙂

Робити приємні сюрпризи – легко. А ще легше робити це з фінансовим героєм MisterCash. Долучайтеся та ставайте Сантою для близьких! 

Правила Акції 

15.12.2020
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць