Акція “Таємний Санта”: стань Сантою для своїх близьких!

Акція “Таємний Санта”: стань Сантою для своїх близьких!

Увага! Акція завершена!

Таємний Санта це традиція анонімно обмінюватися подарунками перед святами. Суть цієї традиції проста: усі учасники пишуть свої імена на клаптиках паперу та кладуть їх у капелюх. Після цього кожен учасник тягне ім’я людини, якій він буде дарувати подарунок. 

MisterCash пропонує вам взяти участь у нашій святковій акції та стати персональним Таємним Сантою для когось з близьких. Для цього необхідно просто написати імена тих, кому хочете зробити подарунок до свят і у них з’явиться шанс виграти один Apple iPhone 12 або один з десяти Xiaomi Redmi 9!

Щоб взяти участь в акції потрібно: 

  1. Оформити позику в MisterCash з 15.12.2020 по 13.01.2021 року. 
  2. Підписатися на нашу сторінку у Facebook
  3. Заповнити та надіслати нам гугл форму “Таємний Санта”, посилання на неї розміщено під акційним постом у Facebook. 
  4. У цій гугл формі необхідно вказати: своє ПІБ та номер телефону, це необхідно для перевірки наявності активного кредиту. А також написати ім’я та мобільний номер людини, для якої ви хотіли б стати Таємним Сантою та подарувати телефон. 
  5. 14 січня 2021 року за допомогою random.org з усіх контактів, які надійдуть через гугл форми, буде обрано 11 переможців. 
  6. Перша людина у списку отримає один Apple iPhone 12. А наступні 10 по одному Xiaomi Redmi 9A.
  7. 14 січня MisterCash особисто повідомить усіх переможців про виграш, а також передасть вітання від їх особистого Таємного Санти 🙂

Робити приємні сюрпризи – легко. А ще легше робити це з фінансовим героєм MisterCash. Долучайтеся та ставайте Сантою для близьких! 

Правила Акції 

15.12.2020
Назад